Машини із найповторнішим дизайном

Англійці кажуть, що краса в очах того, хто дивиться. Тим не менш, потворний вигляд деяких предметів деколи викликає негативну реакцію у самих різних людей.

Міжнародний автопром за останні десятиліття випустив безліч відразливих, огидних, занадто деформованих чотириколісних транспортних засобів.Американський автомобільний сайт Edmunds вибрав 100 найпотворніших автомобілів, створених за останні десятиліття.

У списку відсутні автомобілі випущені до Другої світової вони. Можливо тому, що до війни вигляд автомобіля визначався виключно тим, як з’єднувалися його частини болтами і кріпленням.

На початку 50-их років автомобіль, ставши продуктом індустріального випуску, почав отримувати свою зовнішність відповідно рішенням дизайнерів, чиї естетичні пристрасті були не завжди ідеальними.Вашій увазі пропонується десять найбільших автомобільних невдах.

1. Lamborghini Veneno 2014 

Lamborghini Veneno 2014

Кожен суперавтомобіль марки Lamborghini є свого роду кліше. Але в даній моделі, здається, втілилися всі самі невдалі проекти автоконструкторів. Гірша ідея італійців з часів фашизму. На щастя, поки що було створено всього три екземпляри цього жахливого автомобіля.Стрімка відповідь компанії на появу моделі Cadillac Seville: половина від Ford Granada і Continental. Безсумнівно, «підтяжка обличчя» змінила профіль даху автомобіля, при цьому зробивши його ще більш потворним.

3. Acura ZDX 2010 

Acura ZDX 2010

П’ятидверне чотириколісний чудовисько. До того ж — абсолютно незграбно сконструйоване.

4. Cadillac Deville 1985 

Cadillac Deville 1985

Сплющений в квадратну форму автомобіль, який неможливо відрізнити від аналогічних моделей Olds або Buick. Цим автомобілем концерн GM оголосив, що його більше не турбує зовнішній вигляд Cadillac і доля самої моделі.

5. Pontiac Aztek 2001

Pontiac Aztek 2001

Хорошу ідею можна зіпсувати, якщо намагатися втиснути седан на шасі мікроавтобуса.

6. Fiat Multipla 1998 

Fiat Multipla 1998

Дана модель виглядає так, як ніби б космічний корабель стрімголов мчав від планети Нептун, налітаючи на астероїди, попутно розплавляючись при входженні в атмосферу Землі.

7. Datsun F10 1974 

Datsun F10 1974

Компанія Nissan наполегливо працювала, бажаючи переконатися, що кожен компонент машини буде по-справжньому потворним. У результаті виявилося, що в цілому автомобіль виглядає гірше, ніж сума всіх його частин.

8. Edsel 1958 

Edsel 1958

За технічними характеристиками автомобіль не поступався аналогічним моделям Ford або Mercury. Але його зовнішній вигляд був настільки огидним, що ринок споживачів миттєво відкинув його, зробивши машину символом невдачі в автомобільному світі.

9. Bristol Blenheim 1976 

Bristol Blenheim 1976

Автомобіль виглядав так, ніби його на перерві наспіх накреслив у себе в зошиті 13-річний брістольська двієчник.

10. BMW 7‑ї серії 2002 року 

BMW 7-й серии 2002

Флагманський седан BMW Кріса Бенгла з хитромудрим передом і огидним кузовом. Перша невдача німецького концерну.