Десять найбільш важливих міст світу

Голоси підраховані — і Лондон є самим важливим містом світу, принаймні на думку дуже багатьох людей.

Доповідь про багатство, нове дослідження, проведене організаціями Knight Frank Research і Citi Private Bank, виявило десять міст світу, які люди з доходами значно вище середнього вважають найбільш важливими.

Сайт 247 Wall St. проаналізував відомості про дані міста, щоб з’ясувати, що робить їх особливими.

В ході складання доповіді, особи, чиї активи перевищують 25 мільйонів доларів, вибирали міста, які їх найбільш приваблюють і вражають.Найбільш важливими факторами, при виборі міст були: економічна і політична активність, розвиток науки, високий рівень життя, наявність хороших ринків нерухомості класу «люкс», рівень освіти, соціальна стабільність і безпека життя.

Очолили список традиційні світові політичні та бізнес центри — Нью-Йорк і Лондон. У списку також присутні міста з країн з економікою, що розвивається, які істотно відстають від розвинених західних мегаполісів.

Експерти прогнозують, що до 20150 року Шанхай стане найбільш важливим містом нашої планети.

10. Берлін, Німеччина

Положення в списку через 10 років: 10

Середня ціна на нерухомість: невідома

Населення: 3,449,540 (на 96‑м у світі)

Берлін, Німеччина

Берлін є привабливим в очах забезпечених громадян завдяки своїй політичній вазі. Як не як це місто — столиця самого потужного мотора економіки Європейського Союзу. А ось по таким категоріям, як економічна активність і впливовість — Берлін істотно програє.

9. Пекін, Китай

Положення в списку через 10 років: 3

Середня ціна на нерухомість: $ 1,600 кв. м (на 26‑м у загальному списку)

Населення: 12,385,263 (на 13‑м у світі)

Пекін, Китай

Пекін — столиця самого густонаселеного держави в світі і, як результат, що має суттєвий політичну вагу в світі. Пекін так само був високо оцінений в категоріях знання і вплив, розвиток економіки. Пекін був відзначений як місто, значимість якого дуже швидко зростає. Так що через 10 років, він на 2 кроки буде відставати від лідера списку — Лондона.

8. Шанхай, Китай

Положення в списку через 10 років: 4

Середня ціна на нерухомість: $ 1,800 кв. м (на 22‑м у загальному списку)

Населення: 16,575,110 (на 7‑м у світі) 

Шанхай, Китай

Як і у Пекіна, статус Шанхая серед дуже багатих людей поступово зростає.Шанхай займає четверте місце з економічної активності, відстаючи тільки від Гонконгу, Нью-Йорку і Лондона.

7. Женева, Швейцарія

Положення в списку через 10 років: 9

Середня ціна на нерухомість: $ 3,000 кв. м (на 9‑м у загальному списку)

Населення: немає даних

Женева, Швейцарія

Сильною стороною Женеви в сприйнятті багатьох є якість і рівень життя — в цієї категорії вона займає четверте місце. Як наголошується в доповіді, завдяки безлічі інститутів, що займаються соціальними питаннями і правосуддям для беззахисних громадян, Женева так само може стати важливим гравцем світового співтовариства нарівні з Віднем і Найробі.Висока ціна на нерухомість також свідчить про привабливість для заможних людей. Правда, місто настільки мале, що ООН не надає відомостей по його населенню.

6. Майамі, США

Положення в списку через 10 років: немає даних

Середня ціна на нерухомість: $ 600 кв. м (на 53‑м у загальному списку)

Населення: 5,749,900 (на 46‑м у світі)

Майамі, США

Майамі потрапив в десятку кращих міст для заможних людей по більшій мірі через те, що латиноамериканські багатії вважають це місто одним з найважливіших у світі. Майамі стає важливим центром для ведення бізнесу південноамериканців з північноамериканцями. Наплив закордонних капіталів сприяє підняттю цін на дорогу нерухомість. Тим не менш, аналітики не пророкують місту райдужне майбутнє і кажуть, що через десять років його замінить бразильський Сан-Паулу.

5. Сингапур

Положення в списку через 10 років: 5

Середня ціна на нерухомість: $ 2,400 кв. м (на 13‑м у загальному списку)

Населення: 4,836,691 (на 60‑м у світі)

Сингапур

Сингапур знаходиться на другому місці за якістю життя. Він також був високо оцінений в категорії «економічна активність», «знання і впливовість», а так же «політична влада». Сингапур потрапив до списку міст, значимість яких дуже швидко зростає. Місто в даний момент має найбільший ВВП на душу населення: 56 532 доларів на людину. За даними Economist Intelligence Unit, Сінгапур є одним з найбільш конкурентоспроможних міст світу, поряд з Нью-Йорком і Лондоном.

4. Париж, Франція

Положення в списку через 10 років: 7

Середня ціна на нерухомість: $ 2,500 кв.м (на 11‑м у загальному списку)

Населення: 10,485,263 (на 21‑м у світі)

Париж, Франція

Париж має непогані оцінки у всіх категоріях, представлених у доповіді.Довгий час місто було популярним серед іноземних вкладників у нерухомість. З 2009 року вартість оренди нерухомості класу «люкс» збільшилася на 17%. Місто також є популярним туристичним місцем. Тим не менш, через десять років він поступиться місцем Пекіну, Шанхаю та Сінгапуру.

3. Гонконг

Положення в списку через 10 років: 6

Середня ціна на нерухомість: $ 4,400 кв. м (на 4‑м у загальному списку)

Населення: 7,069,378 (на 38‑м у світі)

Гонконг

Гонконг один з найбільш важливих економічних центрів у світі. Він знаходиться на четвертому місці за величиною ВВП (45 301 доларів на душу населення). Його високо оцінюють в таких категоріях як рівень життя, знання і вплив.

2. Нью-Йорк, США

Положення в списку через 10 років: 2

Середня ціна на нерухомість: $ 2,200 кв.м (Манхеттен) (на 17-му місці)

Населення: 19,425,069 (на 6 — му місці)

Нью-Йорк, США

Нью-Йорк займає друге місце в категоріях «економічна діяльність», «знання і вплив», а також третє місце за рівнем життя і політичної активності. Місто збереже своє положення найближчі десять років. До того ж, це місто приваблює багато талановитих фахівців з інших країн, що тримає його на плаву.

1. Лондон, Англія

Положення в списку через 10 років: 1

Середня ціна на нерухомість: $ 4,500 кв. м (на 3‑м місці)

Населення: 8,631,325 (на 30-му місці)

Лондон, Англія

Лондон, який є провідним фінансовим центром світу, вважається найважливішим містом серед заможних людей. Йому дали найвищу оцінку в категоріях «економічна активність», «знання і вплив», «якість життя».Займає друге місце в категорії «політична влада», поступаючись тільки Вашингтону. Так само тут спостерігається надлишок житла топ-рівня, багато освітніх можливостей, а також величезна кількість багатих людей серед жителів. Вважається, що не дивлячись на конкуренцію з боку азіатських міст, Лондон збереже свою позицію протягом десяти років.

Довідка: Wall St., LLCє компанією зі штаб-квартирою в Делавері. Основна діяльність — новини та медіа-контенет, а також розміщення інформації, зібраної на таких сайтах як TheStreet.com, AOL Finance and BloggingStocks, The Wall Street Journal online, MarketWatch, StockHouse, MSN Money, AOL Finance, Daily Finance, Time. com і Newsweek.com.Компанія публікує близько 35 матеріалів у день і має читачів у Північній Америці, Азії, Близькому Сході та Африці.