Найкращі продукти для очищення легенів

Легені – один з найважливіших органів людини. На жаль, безліч факторів впливають на їх роботу. Наприклад, неправильне харчування, куріння, забруднене повітря – основні причини порушення функціонування легенів.

Всім нам відомо, що для запобігання захворювань легенів слід відмовитися від куріння, перебувати часто на свіжому повітрі і займатися спортом. Але мало хто знає, що вживання деяких продуктів харчування також очищає легені.

Нижче представлений список продуктів з докладним описом.

Часник

15814.jpg

Часник має безліч корисних властивостей в боротьбі з інфекційними та простудними захворюваннями. Крім цього, він також знижує ризик виникнення раку легенів.

Імбир

f591c.jpg

Імбир має протизапальні властивості і здатний очищати легені від шкідливих речовин. Імбир можна додавати до страв як спеції, а також пити чай з коренем цієї рослини.

Куркума

d505f.jpg

Властивості куркуми схожі з властивостями імбиру, тому вона відмінно підходить в якості засобу для очищення легенів.

Яблуко

50b93.jpg

Яблука корисні для всього організму завдяки високому вмісту вітамінів. Також вони мають позитивний вплив на легені, так як покращують респіраторну функцію і зменшують ризик розвитку хвороб легенів.

Ягоди (ожина, чорниця, малина)

43826.jpg

Ці ягоди багаті антиоксидантами і зменшують ризик виникнення раку легенів, а також захищають організм від вірусних захворювань.

Грейпфрут

141d6.jpg

Якщо ваші легені постраждали від канцерогенів, то для їх очищення відмінно підходить грейпфрут. Цей фрукт містить безліч вітамінів, мінералів і флавоноїдів, які позитивно позначаються на роботі легень.

Гранат

4d800.jpg

Гранат має безліч корисних властивостей. Його сік містить більшу кількість антиоксидантів, ніж зелений чай або червоне вино. Саме це допомагає уповільнити і запобігти розвитку різних захворювань легенів.

Насіння, горіхи і боби

d594b.jpg

Ці продукти містять багато магнію, тому їх вживання рекомендується людям, що страждають астмою. Це пояснюється тим, що магній підвищує ефективність дихання і збільшує життєву ємність легенів.

Фісташки

d9f59.jpg

За даними ряду досліджень, фісташки покращують здоров’я ваших легенів, а також допомагають знизити рівень холестерину в організмі.

Каєнський перець

26221.jpg

Той, хто страждає на бронхіальну астму або інші захворювання дихальної системи, безумовно, повинен споживати невелику кількість каєнського перцю в їжу. Він допомагає придушити кашель і біль в горлі, а також очищає легені.

Цибуля

8dc90.jpg

Всім відомо, що цибуля має безліч корисних властивостей. Вона багата фолієвою кислотою, вітаміном С і В6, а також допомагає боротися з раком легенів.