Програми, які більше всіх уповільнюють роботу пристроїв Android

Вам здається, що батарея вашого смартфона швидко виснажується? Можливо, причиною цьому — холодна погода. Застаріла операційна система може бути досить енергоємною.

Але скоріше за все дорогоцінну енергію пожирають додатки, навіть якщо ви ними не користуєтеся.

Компанія AVG Technologies, яка займається Інтернет-безпекою, опублікувала доповідь за програмами, які більше за інших поїдають батарею, пам’ять і уповільнюють роботу системи Android на телефонах.

Хто ж найгірший з найгірших? Знову велика і жахлива соціальна мережа Facebook.

bc713.jpg

Соціальні мережі та додатки для читання ЗМІ, а також ігри та програми сайтів із торгівлі, негативно впливають на мобільні пристої, не тільки навантажуючи і витрачаючи заряд батареї, але істотно уповільнюючи швидкість роботи системи, збільшуючи витрату пам’яті і трафіку даних.

Компанія AVG засновує свої висновки на даних, взятих з власного додатка, встановленого на більш ніж 1 мільйон пристроїв Android.

Додаток вимірює, наскільки впливають встановлені програми на продуктивність пристрою, а потім AVG кожен квартал публікує результати.Згідно з результатами нової доповіді, додаток Facebook став гіршим із найгірших за всіма параметрами.

Додаток соціальної мережі завжди, навіть якщо ви не запускаєте його, працює у фоновому режимі, моніторячи активність користувачів в мережі і відправляючи повідомлення.

Крім Facebook, до списку найгірших потрапили додатки Spotify, Instagram, сервіс обміну повідомленнями Path та торгівельний додаток Amazon.

Якщо ви думаєте про завантаження додатку, який буде впорядковувати роботу пристрою, що дозволить Вам продовжувати використовувати будь-який з перерахованих вище додатків, то представник AVG попереджає, що багато подібних додатків, типу Clean Master, насправді дають величезне навантаження на батарею, негативно впливають швидкість, витрачають пам’ять і переобтяжують трафік.

Більше за всіх витрачають батарею (автозапуск під час запуску) 

 1. Beaming — служба Samsung
 2. Security Policy Updates оновлення для Samsung
 3. Facebook
 4. Waze
 5. Vault-Hide SMS сервіс для фото і відео

Більше за всіх витрачають батарею (якщо запускається користувачами) 

 1. Samsung WatchON
 2. OLX Безкоштовні об’яви
 3. Telstra
 4. Spotify
 5. Amazon Android

Пожирачі трафіку

 1. Daily Mail Online
 2. Tumblr
 3. Facebook
 4. Instagram
 5. Spotify

Займають багато пам’яті

 1. Tango messenger
 2. Daily Mail Online
 3. Facebook
 4. Spotify
 5. LINE Camera додаток для створення селфі