Найпоширеніші міфи про вагітність з усього світу

1. Мексика: Вагітні жінки не повинні піддаватися впливу місячного світла, і повинні носити металевий ключ навколо шиї

bdf3c.jpg

У давні часи в Мехіко вважалося, що жінка в положенні не повинна гуляти під Місяцем, тому що Місяць ревно ставиться до матерів і може наслати прокляття на немовляти у вигляді заячої губи.

Щоб перешкодити цьому, ви повинні носити полірований срібний ключ навколо шиї, який відхиляє місячне світло.

2. В той же час в Індії: під час затемнень, жінки не повинні торкатися металевих речей, навіть дверних ручок

b5143.jpg

Крім того, під час затемнення, вагітні жінки не повинні користуватися гострими предметами. Вважається, що якщо жінка поріжеться, то це зашкодить майбутній дитині.

Нарешті, існує спеціальна молитва про затемнення, яка захищає матір і дитину.

3. Китай: не торкайтеся до холодного

1aaf4.jpg

У Китаї вагітні жінки не повинні їсти / пити холодні продукти, інакше дитині буде холодно.

4. В’єтнам / Китай: не можна їсти м’ясо ягняти і крихітні банани

1ea01.jpg

У В’єтнамі вважається, що якщо вагітна буде споживати в їжу ягнятину, то у дитини будуть напади. Так само не дозволяється їсти морепродукти і пити алкоголь.

Після пологів до списку забороненої їжі додаються сирі овочі, фрукти і яловичина. До того ж, близько місяця після пологів жінка не повинна залишати своє житло.

5. В арабських країнах: краще не споживайте свою улюблену їжу, інакше дитина народиться з родимкою в формі вашого улюбленого продукту

388b1.jpg

Якщо ж вагітну жінку тягне на кисле,то народиться хлопчик. А якщо на солодке — дівчинка. З найсмішніших упереджень: вагітним не варто задивлятися на кроликів. Інакше у дитини будуть кролячі зуби.

6. Корея: розвісьте гострий перець, щоб відігнати злих духів, не торкайтеся холодної води і оберігайте немовлят від кішок — вони крадуть дихання малюків

6163b.jpg

Вагітні в Кореї не споживають холодну воду, не їдять сирої риби, але активно налягають на морські водорості в своєму раціоні. Ще вони не входять до хати, де менше 100 днів тому народилася дитина.

7. Північноамериканські індійці: не можна стригти волосся

6395d.jpg

Якщо жінка під час вагітності стриже волосся, то дитина може народитися лисою.

8. Казахстан: ніяких стрижок і риби

5759d.jpg

Казахські жінки не їдять риби, тому що дитя може народитися кривоногим. Не дають вони і стригти волосся. Тому що це нагадує перерізання пуповини.

9. Жителі Техасу і Нью-Мехіко

43284.jpg

Вагітних жінок не пускають на похорон і до вмираючих, тому що життя, яке зароджується, не повинне бути поруч з тими, хто його втрачає.

10. Гаваї: вагітні не носять намисто на шиї

eddbe.jpg

На Гавайських островах жінки не носять бус і намист на шиї, так як вважається, що в іншому випадку, дитина може задухи пуповиною.