Найзагадковіші особистості

1. Реймонд Лі Гарві

99091.jpg

У 1970 році, коли президент Джиммі Картер мав виголосити промову в Лос-Анджелесі, людина на ім’я Реймонд Лі Харві був заарештований представниками Секретної служби за те, що проніс заряджений автомат.

Його заарештували в 15.2 метрах від Картера. Реймонд Лі Харві був психічно хворою людиною. Після спроби скоєння вбивства, він раптом безслідно зник і його особистість так і залишається загадкою.

2. Сатоші Накамото

f1455.jpg

Сатоши Накамото старанно працював роками над розробкою і випуском електронної валюти Bitcoin. Накамото був дуже обережний і звідусіль приховував свою особистість. Ніхто толком і не знає про життя творця Bitcoin.

Через кілька років після запуску Bitcoin Сатоши пішов в тінь і про нього нічого не чутно з 2011 року. Хто б не був Накамото, але він контролює сотні мільйонів доларів біткоінів.

Криптовалюти та NFT — дуже популярні у світі.

3. Вольф Мессінг

90ede.jpg

Вольф Мессінг був талановитим гіпнотизером. Вважалося, що він був схильний передбачати майбутнє і змінювати сприйняття людини, на основі своїх телепатичних можливостей і мови тіла. Він був настільки знаменитий, що, як кажуть, з ним зустрічався сам Йосип Сталін.

4. Адам Райнер 

24f0a.jpg

Адам Райнер народився в Австрії і є єдиною людиною, який був і карликом і велетнем. Він страждав від синдрому надзвичайно маленьких чоловічих статевих залоз.

У 1917 році його зрост не перевищував 122, 55 см. А в 1931 році його зрост був вже 218 см. Перед смертю в 1950 році його зрост був 234 см.

5. Жінка із Сени

55304.jpg

У 1880 році в річці Сена була знайдена мертва молода і прекрасна жінка. Її особистість так і не була встановлена. Паталогоанатом вирішив зробити зліпок з її обличчя. Незабаром її обличчя стало відомим серед паризької богеми.

У багатьох письменників і художників в будинку висіла ця посмертна маска «Мони Лізи з Сени». У наш час більшість гумових манекенів, на яких відпрацьовують невідкладну допомогу, мають обличчя цієї дівчини.

6. Олександр Солонік 

09d05.jpg

Олександр Солоник, відомий також як «Олександр Великий» і «Супер Вбивця» жив в місті Курган в 1960 — их роках. Він убив багато представників організованої злочинності.

Його життя — справжня загадка, як і число його жертв. Він так само відомий тим, що міг майстерно стріляти обома руками. Солоніка оголосили мертвим, після того, як він втік під час етапування до слідчого ізолятора міста Москва.

7. Уолтер Хаут

30f4e.jpg

Уолтер Хаут, дата народження 1922 рік, був офіцером з громадських зв’язків. Він працював в 509 бомбардіровальной бригаді на базі Росвелл, Нью-Мехіко. Він відпрацював 34 бойових вильотів по бомбардуванню Японії.

Коли в пустелі біля бази був виявлений невпізнаний літальний апарат, саме Уолтеру Хауту було доручено спростувати чутки і заявити, що це був просто метеорологічний прилад.

8. Послідовник Эдгара По

79bee.jpg

Близько сімдесяти років поспіль в день народження письменника Едгара Аллана людина в масці приходила на його могилу і, перш ніж зникнути, піднімала келих за американського письменника.

Він також залишав три троянди в знак поваги. Шанувальник письменника перестав з’являтися на могилі з 2010 року.

9. Людина з парасолькою 

77862.jpg

Людина під парасолькою була помічена на декількох фотографіях з місця вбивства президента США Кеннеді. Це єдина людина, яка була з парасолькою в той ясний погожий день.

Чоловік знаходився в безпосередній близькості до місця злочину. Коли він там стояв, то повертав парасольку за годинниковою стрілкою, в той час, як вбивця Кеннеді зробив постріл. Його особа невідома.

10. Сідні Готліб

e1085.jpg

Сідні Готліб був американським хіміком і шпигуном. Народився в Нью-Йорку в 1918 році. Був експертом по отруйних речовин і вступив в Центральне розвідувальне управління у віці 33 років.

Він став главою суперсекретного проекту з розробки біологічної зброї Макультра (MKultra). Це була програма по розробці контролю над мозком і поведінкою людини. Його ще називали «чорнокнижником», оскільки він готував отрути, які використовувалися в експериментах над людьми.

11. В’язень «Залізна Маска» 

e70e1.jpg

В’язень Бастилії, чия особистість так і не була встановлена. Він був в’язнем цієї знаменитої французької в’язниці в середині 1700-их років. Подейкують, що це був брат-близнюк короля Людовика ХІV.

12. «Зодіак»

d7d09.jpg

Серійний вбивця під псевдонімом «Зодіак» привселюдно знущався над представниками закону, посилаючи їм закодовані листи. У них він хвалився своїми вбивствами. Йому приписують 37 вбивств. Особистість цього вбивці, якій здійснював вбивства в 60 – 70-их роках, так і не була встановлена