Найбільш часто повторювані сни та їх значення

Багато психологів розчарувалися в тлумаченні снів своїх пацієнтів, але редакція інтернет-видання Business Insider знайшла того, хто не зневірився.

Психолог Ян Уоллес розтлумачив більш 150000 снів за більш ніж 30 років практики. Він допоміг скласти список з шести найпоширеніших снів, їх значення, а також пояснив, які дії потрібно робити в реальному житті, побачивши один із цих снів.

1. Ви знайшли покинуту кімнату

397f2.jpg

Що це означає: Кімнати в будинку представляють різні аспекти вашої персони. Так що якщо ви знайшли покинуту кімнату, то, можливо, ви розкрили в собі таланти, про які раніше і не здогадувалися.

Що ви повинні робити: чим більше часу ви витрачаєте на вивчення своїх нерозкритих талантів, тим більше дверей перед вами відкриється на вашому життєвому шляху.

2. Транспортний засіб, яке вийшов з‑під контролю

8fbc4.jpg

Що це означає: Автомобіль представляє вашу здатність послідовно просуватися до конкретної мети. Тому в реальному житті ви можете відчути, що вам не вистачає контролю над вашим шляхом до успіху.

Що ви повинні зробити: замість того, щоб посилено контролювати ситуацію, розслабте хватку і дозвольте вашим фундаментальним інстинктам управляти за вас.

3. Політ

9aca3.jpg

Що це означає: Якщо ви можете літати уві сні, то це означає, що ви виплуталися з обставин, які непомірним тягарем тягнули вас вниз в реальному житті.

Що ви повинні зробити: Хоча ви можете вважати це почуття звільнення результатом збігу обставин або удачі, але скоріше за все, ви зуміли зробити вагоме рішення або піднялися над обмеженнями, які не давали вам діяти.

4. Ви привселюдно голий

da7c2.jpg

Що це означає: Ми вибираємо одяг, щоб піднести певний імідж для людей, які нас оточують. Таким чином, якщо ви опиняєтеся голим на публіці, то це передбачає, що ви потрапляєте в ситуації в реальному житті, в яких ви відчуваєте себе уразливим.

Що ви повинні зробити: Можливо, вам і буде трохи не по собі, але іноді ви просто повинні відкритися для оточуючих, щоб вони могли побачити ваші реальні таланти.

5. Неможливо знайти в туалет

3b151.jpg

Що це означає: Туалети — це те, що ми використовуємо, щоб виконати наші найфундаментальніші потреби. Тому такий сон може означати, що в реальному житті у вас існує проблема, через яку ви не можете чітко висловити свої власні потреби.

Що ви повинні зробити: Проводьте більше часу, піклуючись про ваші власні потребах, а не в потреби інших.

6. Випадають зуби

3cefd.jpg

Що це означає: Ваші зуби символізують, наскільки впевненим і могутнім ви себе почуваєте, в деяких ситуаціях, які руйнують вашу впевненість у реальному житті.

Що ви повинні зробити: Замість того, щоб вважати, що дана ситуація робить вас безсилим, спробуйте спокійно думати над фактами і вважати це викликом долі.