Міста з найбільш завантаженим рухом на дорогах

Ви можете думати, що ваші щоденні поїздки з дому на роботу-суще пекло, то подумайте про водіїв із Брюсселя, які стикаються з гіршими пробками в світі, відповідно з річним звітом Traffic Scorecard, складеного постачальником послуг по руху і навігації INRIX, штат Вашингтон .

Другим найгіршим містом в світі по руху на дорогах і пробок є Антверпен, так само розташований у Бельгії — європейському королівстві вельми скромних розмірів, раніше відомому своїм пивом, шоколадом, вафлями і гномами-Смурфі.

У INRIX відзначають, що затори на дорогах в цілому в Європі впали на 18 відсотків у минулому році порівняно з 2011 роком, і їх кількість продовжує знижуватися, впавши ще на 23 відсотка в першому кварталі.

Це пояснюється значною мірою застоєм європейської економіки, з такими країнами, як Португалія, Іспанія та Італія, які продовжують відчувати на собі наслідки європейської боргової кризи.

У цих країнах кількість заторів на дорогах драматично впала. З іншого боку, Люксембург, який має найвищий дохід і валовий внутрішній продукт на душу населення у світі — єдина європейська країна, в якій затори на дорогах збільшилися на 29 відсотків у минулому році.

1. Брюссель, Бельгія 

Брюссель, Бельгия

Водії стикаються з гіршими пробками в світі.

2. Антверпен, Бельгія

Антверпен, Бельгия

Загадку, чому два міста, які найбільше страждають від перевантаженості доріг на планеті, перебувають в Королівстві Бельгія, в очевидь, міг би розгадати тільки знаменитий бельгійський детектив Еркюль Пуаро.

3. Лос-Анджелес, США 

Лос-Анджелес, США

Нещасні пасажири в Лос-Анджелесі в середньому просиджують в пробках 59 годин на рік„ на відміну від часів, коли дороги вільні — щоразу, коли це теоретично може бути.

4. Мілан, Італія 

Милан пробки

Світова столиця моди також має тенденції мати самий завантажений трафік згідно зі звітом INRIX. Може бути, не варто випускати всіх цих овець на вулиці під час годин пік?

5. Лондон, Великобританія 

Лондон пробки

Мало того, що лондонці страждають від гірших пробок у світі, так і вся Великобританія займає п’яте місце серед усіх європейських за рівнем головного болю від заторів на дорогах.

6. Париж, Франція 

Париж, Франция пробки

Якщо вам доведеться стояти в багатогодинних заторів у Парижі, можете заспокоїти розхитані нерви прекрасними видами за віконцем, якими славиться місто

7. Гонолулу, США 

Гонолулу, США

той час, як місто посідає 53‑е місце за чисельністю населення в США, Гонолулу займає друге місце, після Лос-Анджелеса, по завантаженості транспортних коридорів. Пасажири найбільшого на Гаваях міста витрачають в середньому 50 годин на рік на поїздки під час годину пік.

8. Роттердам, Нідерланди 

Роттердам, пробки

Друге за величиною місто в Нідерландах, відоме на весь світ як столиця самого жвавого судноплавства. Однак, його дорожній рух є одним з найгірших на планеті.

9. Манчестер, Великобританія 

Манчестер, Великобритания, пробк

Можливо, дороги в Манчестері настільки завантажені, тому що всі із нетерпінням хочуть потрапити на гру клубу «Манчестер-Юнайтед»?

10. Сан — Франциско, США 

Сан - Франциско, США

Безумовно, головною визначною пам’яткою Сан-Франциско не є міський рух, через який пасажири проводять по 49 годин на рік у роз’їздах.