Найбільш незвичайні професії світу

Усі ми звикли до таких посад, як економіст, бухгалтер, вчитель, лікар або інженер. Але в світі існує безліч інших, невідомих більшості, дивних професій. На сайті Daily News Dig була опублікована десятка найбільш незвичайних професій, про які мало хто чув.

Професійний укладальник багажу

Важливість цієї професії по достоїнству оцінять матері. Їм відомо, скільки сил і часу займає збір багажу дитини, яка відправляється до табору.

У Нью-Йорку існує можливість укласти контракт з професійним укладальником багажу, щоб упакувати сумки своєї дитини в поїздку. Вартість даної послуги складає близько 250 доларів за годину. Чи готові ви заплатити кому-небудь стільки, щоб заощадити свій час і нерви?

805ff.jpg

Сім’я кочівників

Ріелтори з’ясували, що легше продати будинок, якщо в ньому хтось живе. Таким чином, є сім’ї, які уклали контракт на дешеве проживання в розкішних будинках. Але є кілька умов: вони повинні тримати будинок в ідеальному стані і бути готові негайно звільнити приміщення, якщо воно буде продано.

9cb43.jpg

Професійний соня

Існує кілька готелів по всьому світу, які наймають людей спати в своїх кімнатах, щоб перевірити рівень комфорту. Після чого вони чекають докладного звіту про відчуття і емоції.

c20cf.jpg

Кліфф-дайвер

Кліфф-дайвінг – вид спорту, при якому людина здійснює стрибки в воду зі скелі. Це найнебезпечніша робота в нашому списку, яка вимагає точності і відсутності страху. Однак через низький дохід, як правило, дайвери паралельно працюють ще в іншому місці.

78dde.jpg

Двигун айсбергів

Професія з’явилася в 1912 році (після трагедії на «Титаніку»). Понад 100 років тому був створений патруль, який займається відстеженням переміщень айсбергів і корекцією маршрутів суден, щоб уникнути зіткнення. У разі виявлення айсберги буксируються в сторону.

Буксирування може зайняти до 72 годин, так як човну потрібно десять годин часу, щоб розвинути швидкість всього лише 6076 футів на годину.

ba0ba.jpg

Переглядач Paint Dry

Це, можливо, одна з найбільш нудних професій у світі. Компанія Paint наймає людей, щоб вони стежили за «paint dry» і звертали увагу на зміни в кольорах. Вони також повинні досліджувати ці процеси.

7793e.jpg

Професійні автостопщики

У столиці Індонезії налічується близько 20 мільйонів зареєстрованих автомобілів, в зв’язку з чим існує проблема заторів. Для того, щоб виправити ситуацію, влада створила зони «три в одному» (транспортні засоби повинні перевозити не менше трьох пасажирів).

Це призвело до появи професії автостопщиків, які їздять в якості пасажирів і отримують за це до 7 – 8 доларів за кілька годин. Так як такі дії незаконні, матері часто беруть з собою дітей (для більшої переконливості і в якості додаткового місця).

49805.jpg

Критик барбекю

Даніель Вон пішов зі своєї минулої посади архітектора, щоб стати критиком барбекю в журналі «Texas Monthly». Він відвідує до 10 ресторанів щодня і дегустує приготоване м’ясо. Звучить як робота мрії, чи не так? Але важко уявити, скільки зусиль він докладає для того, щоб тримати своє тіло у формі.

540d9.jpg

Професійні голосільниці

У Тайвані людям подобаються драматичні похорони, через що багаті сім’ї наймають професійних жалобників, щоб ті повзали по землі і кричали, показуючи своє горе.

Ця професія з’явилася ще в сімдесяті роки, коли діти вирушали на заробітки в далекі міста і не мали можливість повернутися на похорони.

f634e.jpg

Людина-опудало

Через те, що солом’яні опудала не мали великого ефекту на птахів, британський фермер вирішив найняти хлопця як опудала. Все, що він повинен був робити – це сидіти посеред поля і відлякувати птахів. Двадцятидворічному хлопчині дали дзвіночок, акордеон і яскраво-помаранчеве пальто.

ce7f5.jpg