Найлегші професії

Всі люди запрограмовані на лінь. Ми не хочемо докладати зусилля і шукаємо найкоротші шляхи до мети, намагаючись не брати на себе ініціативу і жадаючи уникнути відповідальності. Але також ми очікуємо, що, не роблячи практично нічого, зможемо отримувати високу заробітну плату.

Чи можливо поєднати ці речі: легку роботу і високий заробіток? Так. Тому перш, ніж заявляти, що це неможливо, ознайомтеся зі списком найпростіших і високооплачуваних професій у світі.

Туристичний гід — £30000

2a587.jpg

Стати гідом легко, але вам потрібно буде чимось запам’ятатися. Володарям вродженої харизми легше спілкуватися з натовпом незнайомців. Гіди повинні бути в змозі передати хвилювання перед кожним з нових місць і розповідати захоплюючі історії.

Якщо вам подобається розповідати історії, постійно спілкуватися з новими людьми, то така робота як раз підійде. Гіди можуть заробляти до 30000 фунтів стерлінгів на рік.

Оптометрист — £82434

9e653.jpg

Бути оптометристом – відносно легка робота. Ці професіонали надають первинну медико-санітарну допомогу щодо очей і зорової системи. Вони здійснюють обстеження, діагностику та медичне лікування різних очних захворювань.

Оптометристи заробляють від 60000 до 82434 фунтів стерлінгів на рік. Але якщо ви хочете працювати в цій сфері, вам знадобиться медична освіта.

Геймер — £30000

05eab.jpg

Гра у відеоігри може бути реальною професією. Однією з переваг цієї роботи є те, що ви можете грати в ігри, які ще не були випущені для широкої аудиторії. Крім того, отримувати 30000 фунтів стерлінгів за те, що ви любите – не так вже й погано.

Художник — £2000 на годину

4a25d.jpg

Робота художника не така вже проста і стабільна. Однак якщо вдасться знайти свого покупця і свою публіку, то є шанс творити за пристойні гроші.

Масажист — £40000

c7bd9.jpg

Немає сумнівів, що масажисти працюють в ідеальній атмосфері, необхідної для зняття напруги і занепокоєння. Стартова зарплата фахівців може бути низькою, але як тільки виходить знайти клієнтів і відзначитися серед інших працівників у цій сфері, масажисти можуть заробляти до 40000 фунтів стерлінгів на рік.

Композитор — £36400

6753a.jpg

Не можна назвати цю професію легкою. Але якщо у вас є талант до написання пісень, то ви можете заробляти колосальні гроші.

Для цього необов’язково бути музикантом або знати нотну грамоту. Досить вміти імпровізувати і складати тексти. Середня зарплата популярних композиторів становить близько 36400 фунтів стерлінгів.

Персональний тренер — £20000

2c417.jpg

Бути особистим тренером – одна з найлегших професій у світі. Фактично, єдине, що вони повинні робити – це складати клієнтам графік вправ, який допоможе їм досягти своїх цілей.

Стюардеса — £25000

cbef4.jpg

Ви коли-небудь замислювалися над тим, що стюардеси проводять більшу частину дня в повітрі? Вони не тільки подорожують по світу безкоштовно, але й отримують можливість зустріти дуже цікавих людей.

Єдине, що їм потрібно робити – це розносити їжу і напої пасажирам літака. Звичайно, іноді доведеться мати справу з грубими або вимогливими людьми, але з цим стикаються і в інших професіях. Зарплата стюардес може досягати 25000 фунтів стерлінгів.

Фрілансер — £40000

84d1c.jpg

Якщо ви думаєте, що є творчою людиною, і вам подобається писати, чому б не стати позаштатним автором. Позаштатні автори можуть працювати в своїй піжамі цілий день, не виходячи з дому.

Заробітна плата фрілансерів варіюється в залежності від кількості проектів, над якими вони працюють.

Бібліотекар — £29500

5d09b.jpg

Ви любите книги? Можливо, ця професія якраз для вас. В обов’язки бібліотекарів входить організація і управління інформаційними матеріалами. Річна зарплата бібліотекарів коливається від 23500 до 29500 фунтів стерлінгів.

Фотограф — £50000

74b9d.jpg

Бути фотографом – одна з найцікавіших професій. Якщо ви людина, яка любить дивитися на життя крізь об’єктив камери, це ваша робота.

Нюхач паперових рушників — $50000

31d7f.jpg

Найпростіша і найбільш незвичайна професія в нашому списку. В обов’язки фахівців входить виявлення сторонніх запахів. Експерти нюхають продукцію різних компаній і визначають, чи дійсно вона не має запаху.

Стартова зарплата на подібну вакансію становить 19 тисяч доларів і в деяких компаніях доходить до 50-ти тисяч.

Професійний обіймач — $124000

727b2.jpg

Ці люди спеціалізуються на тому, щоб допомогти іншим розслабитися або розвіятися, коли їм сумно і самотньо. У нашому ізольованому суспільстві професійні обіймачі допомагають зменшити стрес і вийти з депресії. Ціна, яку вони стягують за свої послуги, становить від 60 до 100 доларів США за годину.