Рейтинг найбільш міцних алкогольних напоїв

Всім знайоме відчуття втрати контролю і звільнення від страхів під дією спиртного. Однак в більшості випадків, для розслаблення або підняття настрою, люди вдаються до тривіальних алкогольних напоїв, міцність яких не перевищує 40 градусів. В даний рейтинг потрапили найбільш міцні алкогольні напої з усього світу.

10 місце: Граппа (35 – 60%)

Вміст спирту в алкогольному напої становить від 35 до 60 відсотків. Граппа – міцний італійський напій, що виготовляється з виноградної мезги шляхом дистиляції, яка залишилася після віджимання виноградного макухи.

97241.jpg

9 місце: Абсент (45 – 72%)

Головний компонент алкогольного напою – екстракт гіркого полину. Він дистилюється з квітів і листя рослини, а також здатний викликати галюцинації у людини. Через це до 1915 року напій був заборонений у багатьох країнах, але до кінця 20 століття кілька європейських держав почали випускати абсент знову.

605fa.jpg

8 місце: Бакарді 151 (75.5%)

Бакарді 151 – надзвичайно міцний алкогольний напій, який використовується в малих кількостях для коктейлів, до складу яких входить ром (Дайкірі, Куба лібре).

9cce6.jpg

7 місце: Горілка Devil Springs (80%)

Одна з найвідоміших горілок у світі. Використовується в коктейлях з соком або імбирним елем.

33593.jpg

6 місце: Ром Sunset (84.5%)

Алкогольний напій родом з острова Сент-Вінсент у Карибському морі. Через високу міцність ром не рекомендують вживати в чистому вигляді, а тільки в якості компонента в коктейлях.

3e33e.jpg

5 місце: Балкан 176 (88%)

Горілка Балкан – алкогольний напій для справжніх сміливців, родом зі Скандинавії. Горілка не має запаху і кольору, а також позбавлена смаку.

У світі було зафіксовано кілька випадків смерті від отруєння алкоголем після споживання горілки Балкан 176. Про небезпеку вживання напою попереджають відразу 13 написів на упаковці.

b7caf.jpg

4 місце: Горілка Pincer Shanghai (88.8%)

Одна з найбільш міцних горілок у світі Pincer Shanghai родом із Шотландії (незважаючи на її назву). Напій має яскраво виражений трав’яний аромат.

77598.jpg

3 місце: Віскі Bruichladdich X4 + 1 Quadrupled (92%)

Алкогольний напій проходить ретельний процес дистиляції і виробляється в чотири етапи в Шотландії. Вперше напій був виготовлений в 1881 році братами Харві на березі затоки Інду.

008e2.jpg

2 місце: Everclear (95%)

Найбільш міцний алкогольний напій у світі за версією Книги рекордів Гіннеса (1979). З 2015 заборонений для продажу в дев’яти американських штатах. Напій не має ні запаху, ні смаку і додається в коктейлі лише для підвищення градуса.

4a31a.jpg

1 місце: Горілка Spirytus (96%)

Горілка Spirytus очолює рейтинг найбільш міцних алкогольних напоїв. Вона має дуже приємний і м’який смак. Напій виготовляється з етилового спирту і використовується для приготування фруктових лікерів, а також десертів.

4c7ea.jpg