Поширені міфи про батареї мобільних пристроїв

Міф 1: Використання небрендових зарядних пристроїв руйнує батарею.

a5fe2.jpg

Правда: небрендові зарядні пристрої не можна назвати ідеальними, але їх спокійно можна використовувати. А ось підробок під відомі бренди варто уникати.

Потрібно не вестись на дешеві підробки під відомі бренди, якщо ви можете купити схожі пристрої менш дорогих марок (наприклад, таких сертифікованих виробників, як Belkin і KMS).

Нещодавно проведений експеримент редакторами журналу Lifehacker показав, що зарядні пристрої недорогих марок цілком пристойно працюють, в той час як підробки ледь справлялися зі своєю роботою.

Міф 2: Ви не повинні використовувати телефон під час зарядки.

da8e4.jpg

Правда: Використовуйте всі функції, які вам потрібні. Тільки не користуйтеся зарядним пристроєм стороннього виробника.

Існує реальна підстава для цього міфу. Багато хто вірить, що під час зарядки телефон може вибухнути або вдарити струмом користувача.

Подібний нещасний випадок стався з китайською стюардесою Ма Айлун в липні 2013 року, яка використовувала свій IPhone 4 під час зарядки. Але як показало слідство, дівчина використовувала сторонній, неоригінальний зарядний пристрій.

Міф 3: Зарядка телефону всю ніч вбиває батарею.

0c227.jpg

Правда: Ваш телефон розумніший, ніж ви думаєте. Після того, як він повністю зарядитися, зарядка автоматично припиняється.

Це означає, що батарея не використовується. Тим не менш, це не значить, ви повинні ставити телефон на зарядку на всю ніч. Батарея прослужить довше, якщо її заряд буде триматися в межах від 40% до 80%.

Міф 4: Телефон не потрібно вимикати.

6d126.jpg

Правда: ваш телефон — це машина, але і їй необхідно іноді давати час на відпочинок.

З метою забезпечення максимальної автономної роботи, ви повинні вимикати телефон хоча б час від часу, особливо коли ви лягаєте спати вночі.

Експерти Apple рекомендують вимикати телефон раз на тиждень — це продовжить термін служби батареї. Актуальним є вимикання телефонів, що працюють на Android.

Міф 5: Не заряджайте свій телефон, поки він повністю не розрядиться.

c003f.jpg

Правда: Краще заряджати свій телефон кожен день, ніж давати йому час від часу «тривалу зарядку».

Якщо постійно розряджати до 0% літій-іонні батареї, які використовуються в пристроях Samsung і Apple, то вони стають нестійкими.

Акумулятор має кінцеве число циклів зарядки, і кожен раз коли він повністю розряджається, то починається абсолютно новий цикл.