Найстильніші автомобілі всіх часів

1. Aston Martin DB5

7cb4b.jpg

Таку машину водив Бонд. І, звичайно, герой Ді Капріо Френк Абігнейл-молодший їздив на такому у фільмі «Спіймай мене, якщо зможеш» тільки тому, що Бонд їздив на ньому.Але це не привід, щоб любити це суто британське приголомшливе дітище. Автомобіль DB5 помірно мускулистий і ввічливий, немов одягнений в італійський костюм, зшитий на замовлення. Це автомобіль, яким ми всі хочемо бути, коли прокидаємося вранці.

2. Audi A7 

02a33.jpg

Мерседес винайшов концепцію чотирьохдверного купе — автомобільний дизайн, який визначає рух в сучасну епоху з польоті CLS, але в наших очах тонка сексуальність А7 виводить його з оксюморона в реальність.Насправді, немає кращого способу транспортування себе, вашої дружини, ваших двох дітей, і достоїнства, яке ви зберегли, вибравши Audi а не звичайний мікроавтобус.

3. Toyota 2000GT

2ede3.jpg

Для багатьох він може видатись просто дуже розкішним старовинним автомобілем, але будь-який автомобільний ботан скаже вам, що це перший японський суперкар і автомобільний Святий Грааль.

Він дебютував в 1967 році, а один примірник недавно продали за $ 1,2 млн. Краще вистачати такі речі під час, поки ціна ще розумна.

4. Singer Porsche 911 

8e87b.jpg

Ніхто з банкірів середньої руки або страждальців кризи середнього віку не володіють почуттям стилю або розсудливості, щоб обзавестися цією моделлю.

Ця вінтажна машина не змусить вас сидіти над поломками, порадує швидкістю і, без сумніву, блиском відполірованої поверхні.

5. Porsche 928 

0e728.jpg

Справжнє Порше мислячої людини, створене між 78‑м і 95-ми роками минулого століття. Останній великий автомобіль GT Порше (вибач, Panamera), яким легше керувати, ніж тим же 911s тієї епохи.

6. Jaguar E‑Type

519c9.jpg

Автомобіль E‑Type є найкрасивішим автомобілем, коли або створеним, згідно думки Енцо Феррарі, і в значній мірі решти людства. Просто не чіпляйтеся до досконалості.

7. Mercedez Benz 230SL

22374.jpg

Нам подобаються гарні нескладні двомісні автомобілі. Вони ідеально підходять для живописних заміських вілл, якими ми не володіємо.

Автомобіль простий, чого не скажеш про його зовнішній вигляд: він не швидкий в будь-якому сенсі, але красивий і надійний, з німецької надійністю і великою кількістю запасних частин.

Якщо ви поламати на грунтовій дорозі то стильний зовнішній вигляд машини буде справжнім протиотрутою.

8. Tesla Model S P85D

44716.jpg

У середині 80-их- кінці дев’яностих нашими умами володіли всі ці футуристичні машини у формі крапель і міхурів від найбільших світових виробників автомобілів.Тепер же простий хлопець з грошима від PayPal і вірою в батареї прийшов і змінив автомобільний пейзаж.

9. Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe

5c99e.jpg

У світі, заповненому позолоченими Camry, цей автомобіль здається кращим співвідношенням розкоші і способу не виглядати як придурок.У салоні вас оточують кашемір і тік.

Тут немає вульгарного тахометра, просто «вимірювач потужності», який показує від 0 до 100 відсотків. Живи, як нафтовий магнат; виглядай як Кларк Гейбл.

10. Alfa Romeo 4C

7f5d4.jpg

Хто знає, старіють чи нові автомобілі? Що не кажи, впевненим можна бути лише в цьому пишнотілі, одягненим в вуглецеві волокна 4C.