Незвичайні фобії знаменитостей

Відчувати страх – це абсолютно нормально. Всі ми чогось боїмося, починаючи від павуків (арахнофобія) і закінчуючи замкненим простором (клаустрофобія). Але чи замислювалися ви над тим, чого бояться знаменитості? І чи не виходять їхні фобії за рамки звичайного?

Мадонна: Астрафобія / Бронтофобія

Мадонна, відома американська співачка, здатна «підірвати» зал навіть у віці 58 років. Однак за межами індустрії розваг в очах цієї непохитної людини з’являється страх при вигляді блискавки.

Мадонна, яка провела все своє життя серед шуму і загального визнання, відчуває страх перед громом і блискавкою.

f59cc.jpg

Наталі Вуд: Гідрофобія

Ця прекрасна акторка як і раніше відома ролями в таких фільмах, як «Вестсайдська історія» і «34‑я вулиця». Однак Наталі завжди відчувала страх перед водою.

Хоча причини цього страху невідомі, кажуть, що одного разу, будучи молодою дівчиною, Наталі Вуд була обманута власною матір’ю. Та зобразила падіння з моста в воду, що вплинуло на психіку юної актриси. За іронією долі, Наталі потонула, впавши одного разу вночі з яхти.

b45ec.jpg

Джонні Депп: Кулофобія

Улюбленець мільйонів жінок відчуває страх перед клоунами. «Їх намальована усмішка лякає мене. Мені здається, що за нею може ховатися справжнє зло. Напевно, ця фобія з’явилася після якоїсь події в моєму дитинстві, але я такого не пригадую », — повідомляє актор.

008d7.jpg

Девід Бекхем: Атаксіофобія

Колишній капітан збірної Англії з футболу – один з найстильніших чоловіків, з якими Ви коли-небудь могли зіткнутися. Він побудував відмінну кар’єру і щасливий в сімейному житті. Так що ж може лякати його? Найбільший страх Девіда – безлад. Все навколо нього повинно чітко лежати на своїх місцях.

83d8d.jpg

Вуді Аллен: Панофобія

Панофобія – боязнь будь-яких подій і явищ, боязнь всього, що відбувається. Режисер Аллен Вуді по праву вважається чемпіоном за кількістю фобій. Він відчуває страх перед комахами, дітьми, сонячним світлом, маленькими кімнатами, тваринами, висотою…

e3eb6.jpg

Памела Андерсон: Ейсоптрофобія

Безліч жінок бажають бодай частково бути зовні схожими на Памелу Андерсон. Вона красива, жива, талановита, енергійна. Дивно, але Памела не любить дивитися на своє відображення, точніше боїться дзеркал.

45aed.jpg

Ніколь Кідман: Лепідоптерофобія

Відома актриса не боїться рептилій, павуків або привидів. Її лякають метелики. Ніколь знаходить ці істоти дивними і страшними.

dcac1.jpg

Альфред Хічкок: Овофобія

Альфред Хічкок до жаху боявся предметів овальної форми, в тому числі яєць і повітряних куль. Він говорив, що ці предмети викликають у нього огиду. Знаменитий голлівудський продюсер за все своє життя так і не спробував жодного яйця.

2a756.jpg

Опра Уїнфрі: Чіклефобія

Опра Уїнфрі страждає рідкісною фобією – боязню жувальної гумки. Однак у неї є раціональне пояснення: бабуся Опри мала звичку складати гумку в ряд в своєму кабінеті. «Мені було страшно доторкнутися до неї, тому що вона була такою величезною. Якось раз, коли ми сиділи за обіднім столом, одна моя гостя дістала жувальну гумку з рота і поклала її на тарілку. Після того, як вона пішла, мені довелося викинути цю тарілку », — повідомляє акторка.

9ca24.jpg