Найбезглуздіші смерті в історії людства

Коли мова заходить про смерть, кінцеву точку призначення в житті будь-якої живої істоти, в голові з’являється наступний образ: лікарняне ліжко і довге щасливе життя за плечима. Однак одне неправильне рішення може призвести до непоправних наслідків.

Нижче представлений список найдурніших і найбільш незвичайних смертельних випадків в історії людства.

Смертельна гра

У серпні 2005 року житель Південної Кореї Лі Сен Сеоп вирішив, що буде грати в гру під назвою «StarCraft» протягом 50 годин поспіль, роблячи лише кілька коротких перерв на відвідування ванної кімнати. В результаті такого експерименту він помер від зневоднення і серцевої недостатності.

830d9.jpg

Смерть від музики

Житель Британської Колумбії був насмерть збитий вертольотом, якого він не помітив. Причиною цього була голосно граюча музика в навушниках.

71f2a.jpg

Шкода Інтернету

Житель Еквадору під час відпочинку в Іспанії помер від падіння з балкона при спробі знайти гарне wi-fi з’єднання. Чи справді варто було ризикувати своїм життям заради кількох хвилин у віртуальному світі?

7c20a.jpg

Смерть від ворога

Смерть від ворога – гідна смерть, але не в цьому випадку. Під час ери вікінгів граф Сігурд Могутній переміг свого найлютішого ворога і, прив’язавши його відрубану голову до свого сідла, відправився додому. По дорозі зуби покійного подряпали ногу графа, внаслідок чого в рану потрапила інфекція і призвела до його смерті.

78013.jpg

Убивча сила алкоголю

Під час конкурсу на найбільшу кількість випитого алкоголю, після шести літрів пива, чоловік впав від серцевого нападу. До лікарні довезти його так і не змогли.

b4402.jpg

Смерть у палаці

Карл II Наваррський тяжко захворів і його лікар наказав обернути короля з голови до п’ят в лляній тканині, просоченій коньяком. Однак вночі одна зі служниць, якій наказали пришити тканину, що огортала Карла, для видалення залишків ниток скористалася свічкою. Вся тканина спалахнула, а служниця втекла, залишивши свого короля горіти живцем.

1494c.jpg

Смерть уві сні

Одного разу дві літні сестри вирушили в подорож і задихнулися вночі в готелі під розкладним ліжком. Це сталося через те, що воно було неправильно встановлене​на стіні.

e2475.jpg

«Ніч кохання»

Вісім років тому 29-річний росіянин Сергій Туганов, опинившись в Лос-Анджелесі, побився об заклад з двома дівчатами на 3 тисячі доларів, що зможе займатися з ними любов’ю всю ніч. Щоб виграти спір, хлопець випив цілу упаковку таблеток віагри. Вранці він помер від серцевого нападу.

8f5aa.jpg

Смерть від сміху

На жаль, сміх не завжди подовжує життя. Король Мартін з Аргона помер від розладу шлунка після того, як з’їв цілого гусака. Під час трапези придворний блазень сильно розсмішив короля, що і призвело до його смерті.

ea837.jpg

Смерть через необережність

Незважаючи на те, що їм заборонили залишати автомобіль, два німецькі туристи були вбиті під час сафарі, коли вийшли з кабіни і хотіли сфотографувати тварин поближче. Вони були розтерзані трьома дикими тиграми.

c7d91.jpg