Найзагадковіші смерті

Кажуть, що на кожне питання є своя відповідь. Але деякі речі залишаються загадкою навіть через багато років.

За всю історію людства траплялося багато таємничих смертей, яким немає пояснення і по сей день. Незважаючи на ретельно проведені розслідування причин летальних випадків, таємничі вбивства дивують досі. Нижче представлений список найзагадковіших і непояснених смертей у світі.

Зигмунд Адамський

7ab0e.jpg

У червні 1980 року Зигмунд Адамський, шахтар з Англії, пропав без вісті. У той день 56-річний Адамський відправився за покупками в Тінглі. Більше він не повертався. Через п’ять днів тіло Зигмунда було виявлено біля вугільної шахти, яка знаходилася в 20 милях від Тодморден.

Спочатку вважалося, що чоловік помер від серцевого нападу. Однак на шиї і плечах були виявлені опіки від незрозумілої їдкої субстанції.

Через деякий час смерть Адамського зв’язали з НЛО. Це сталося через поліцейського Алана Годфрі, який стверджував, що був викрадений прибульцями.

Том Томсон

ffde6.jpg

Том Томсон був канадським художником. В останній раз він був помічений на озері 8 липня 1917 року, куди він відправився на каное. Він помер при загадкових обставинах, а його тіло було знайдено плаваючим на поверхні води через вісім днів.

Навколо його лівої щиколотки була обмотана ліска 16 разів, а на скроні виднівся синець. Багато хто вважав, що це був нещасний випадок, проте Томсон був досвідченим рибалкою і не міг просто заплутатися в лісці.

Деякі говорили, що він, можливо, був убитий браконьєрами або чорноробами. Висувалися також версії про невеличке торнадо і самогубство. Однак до сих пір ніхто не знає, від чого помер Том.

Ріккі Маккормік

e2536.jpg

Ріккі Маккормік був знайдений мертвим в червні 1999 року в кукурудзяному полі, розташованому за межами Сент-Луїса. Спочатку вважали, що він помер природною смертю, оскільки мав проблеми з серцем. Справа була закрита, але через 12 років ФБР відновило її.

Причиною повторного відкриття справи послужили 2 рукописні нотатки з кишень Ріккі. Записки виявилися зашифрованими посланнями. Багато хто стверджував, що він міг написати їх сам, але його родина зазначала, що у Ріккі низький IQ і він неписьменний.

ФБР продовжувало розслідування, але, в кінцевому рахунку, змушене було закрити справу, оскільки вони не змогли знайти нічого суттєвого.

Фредерік Макдональд

949ee.jpg

15 квітня 1926 року член Австралійського парламенту Фредерік Макдональд безслідно пропав, залишивши передсмертну записку. У його викраденні і вбивстві запідозрили парламентарія Томаса Джона Лі. У 1925 році Лі, який нещодавно отримав крісло в парламенті, запропонував Макдональду хабар в 2 тисячі доларів, щоб той відмовився брати участь в наступних виборах.

Але прямих доказів причетності парламентарія до смерті не було, і сенатор залишився безкарним. У 1946 році він переїхав до Лондона, де задушив коханця своєї дівчини. Його визнали неосудним і відправили в тюремний госпіталь.

Альфред Роуз

4d7ea.jpg

Інцидент стався в 1930 році, коли Альфред Роуз інсценував свою смерть, побивши чоловіка молотком, а потім спаливши його тіло в своїй машині. Він втік з місця події, але був помічений. Пізніше Альфреду винесли смертний вирок за вчинення злочину.

Але що щодо його жертви? Спочатку вважалося, що вбитим Роузом чоловіком був Вільям Томас Бріггс, який зник одночасно з підпалом машини. Зростом і статурою він був схожий на вбивцю.

Лише в 2014 році родичі Бріггса зробили аналіз ДНК, результати якого довели, що в машині згорів не Томас Бріггс. До сих пір невідомі дві речі: куди зник Бріггс і хто ж все-таки був убитий Альфредом Роузом.

Летиція Туро

d8d49.jpg

Коли Летиція Туро сідала в вагон метро,​який залишав станцію Porte de Charenton о 18:27 в травні 1937 року, вона була єдиною людиною в вагоні першого класу. Коли поїзд прибув на наступну станцію всього хвилину потому, три людини зупинилися біля дверей на обох кінцях вагона. Туро була все ще єдиною людиною там, але тепер з її шиї стирчав кинджал.

Туро працювала спостерігачем у приватному детективному агентстві. У неї також був роман з Габріелем Джінтетом, видатним правим журналістом. Джінтет займався контрабандою зброї для найвпливовішої підпільної організації в Парижі того часу.

У 1937 році два члена групи були відправлені на допит. Вони стверджували, що Летицію вбив їхній головний кілер, Джин Філлайол. Пізніше вони змінили показання, після чого розслідування було зупинено.

Чарльз Браво

053b5.jpg

Британський адвокат Чарльз Браво загинув від отруєння сурмою в 1876 році. Болісний відхід з життя тягнувся кілька днів, але Браво не захотів називати ім’я вбивці, який підсипав отруту в склянку з водою.

Підозри впали на його дружину Флоренс, яка втомилася від жорстоких домагань чоловіка, її колишнього коханця Джеймса Галлі і служницю, яку мали намір звільнити. Також висувалася версія, що Чарльз Браво планував отруїти дружину, але помилково сам випив отруту.

Джейн і Джон Доу

97c55.jpg

Тіла Джейн і Джона Доу були знайдені на берегах річки Сан-Хуан, прилеглих до заповідника в окрузі Арчулета, штат Колорадо. Тіло Джейн було знайдено за кілька тижнів до виявлення тіла Джона. Вона була задушена до смерті, а в Джона двічі стріляли.

Тіла так і не були ідентифіковані. Єдиною підказкою була записка, знайдена в кишені джинсів Джейн. У записці було вказано ім’я і номер мешканки Нью-Мексико. Однак та повністю заперечувала своє знайомство з Джейн і Джоном. Ніхто не знає до сих пір, як її номер опинився в записці.

Ліллі Ліндерсторм

06b4f.jpg

Ліллі Ліндесторм, 32-річна мешканка Стокгольма, заробляла на життя проституцією. 1 травня 1932 року вона провела вечір з 35-річною Мінні Дженсон, сусідкою і подругою.

Сусіди називали Ліллі «call-girl» ( «дівчина за викликом») не тільки через професію, а й тому, що у неї однієї на весь будинок був встановлений телефон. Розмову двох подруг перервав телефонний дзвінок. Ліллі подзвонив черговий клієнт, і її подруга пішла до себе. Коли через кілька годин Мінні вирішила знову заглянути в гості до Ліллі, двері ніхто не відчинив. Вирішивши, що побачення триває, жінка пішла.

Минуло три дні, перш ніж Мінні зважилася викликати поліцію. Правоохоронці виламали двері і побачили повністю голу дівчину, яка лежала обличчям в подушку. Її вбили трьома пострілами в голову. Одяг Ліллі була акуратно складений в стопочку.

А біля дівчини лежав забруднений кров’ю соусник. Як показала судова експертиза, цим соусником вбивця збирав кров з рани Ліллі і пив. Поліція опитала всіх клієнтів Мінні, але вони виявилися поза підозрою. Ім’я вбивці досі залишається загадкою.

Гюнтер

99bcc.jpg

У жовтні 1984 року тіло Гюнтера Штолля було знайдено в його машині. Він був важко поранений і помер по дорозі в лікарню. Через виявлений в крові алкоголь справу розцінили як нещасний випадок.

Однак розтин показав, що його переїхав автомобіль, після чого чоловіка поклали в його машину. Вбивство прийняло таємничий оборот, коли була виявлена​наступна записка: «YOGTZE». Цього слова немає ні на одній мові світу. Можливо це код або шифр? Ніхто не зміг розгадати таємницю донині.