10 незвичайних законів з різних країн світу

Подорожуючи по світу, не слід забувати про попереднє знайомство з місцевими традиціями і законами. Це допоможе не тільки позбутися від неприємностей, а й краще пізнати культуру і традиції народу. Однак крім класичних правил в деяких країнах прописані настільки безглузді закони, що часом неможливо повірити в їхнє існування.

Еріка Чанг, регіональний директор HomеAway UK, провела дослідження в області найбільш незвичайних законів, існуючих в різних країнах світу.

Австралія (штат Вікторія)

Тільки кваліфікований електрик має право змінювати лампочку

У другому за величиною штаті в Австралії діє наступний закон: якщо людина, яка не має відповідної кваліфікації, самостійно змінить лампочку, то отримає штраф у розмірі 5 – 10 доларів США.

845ab.jpg

Італія (Мілан)

Всі громадяни зобов’язані посміхатися

У Мілані існує заборона на «похмурі обличчя». Юридично закріплена вимога зобов’язує посміхатися всіх, за винятком людей, які знаходяться на похоронах або у лікаря. Порушників цього закону штрафують.

e06d1.jpg

США (штат Флорида)

Двері повинні відкриватися тільки назовні

У Флориді юридично закріплена вимога свідчить, що двері всіх будинків повинні відкриватися тільки назовні. Це пояснюється тим, що в разі пожежі людям буде легше вибігти на вулицю.

6c1d1.jpg

Великобританія (Лондон)

Не можна вмирати в будівлі парламенту

У 2007 році в Англії був прийнятий один з найбезглуздіших законів. Він говорить, що вмирати в стінах Вестмінстерського палацу заборонено.

af862.jpg

США (штат Оклахома)

У ванній кімнаті не повинен спати осел після 7 вечора

Відповідно до одного з законів штату Оклахома, у ванній кімнаті після сьомої вечора ні за яких обставин не повинен перебувати сплячий осел. Втім, ви не порушите закон, якщо тварина буде перебувати у вас вдома в бадьорому стані.

cbf9d.jpg

Канада

Кожна п’ята пісня повинна виконуватися канадцями

Юридично закріплена вимога свідчить, що кожна п’ята пісня, що звучить на радіо, повинна бути виконана місцевими групами або вокалістами.

95a56.jpg

Японія

Заборонено мати зайву вагу

Відповідно до закону (прийнятого в 2009 році), талія кожного чоловіка і кожної жінки після сорока років не повинна перевищувати 92 і 82 сантиметри відповідно.

c92ab.jpg

Швейцарія

Заборонено змивати туалет після 10 вечора

Змивати в Швейцарії воду в туалеті після десятої вечора заборонено. Уряд визнав звук промивання унітазу шумовим забрудненням.

США (Чикаго)

Не можна їсти в палаючому будинку

Прийом їжі в палаючому будинку є кримінальним злочином в Чикаго.

Німеччина

На автобані ніколи не повинно закінчуватися паливо

Якщо під час пересування на автобані в Німеччині у вас закінчиться паливо, ви будете зобов’язані з’їхати на узбіччя і сигналити, щоб привернути увагу. Штраф за порушення цього закону становить 65 фунтів стерлінгів.

44bd9.jpg