Міста з найгарнішими дівчатами

Якщо місто не славиться старовинною архітектурою чи вишуканими ресторанами, екзотичною природою чи музеями, воно обов’язково має інші принади. І часто ці принади – врода його мешканок! Тravelersdigest знає, у яких містах живуть найгарніші дівчата у світі.

Міста з найгарнішими дівчатами (Тravelersdigest)

шведкаСтокгольм (Швеція) Потрапивши до Стокгольму, ви можете подумати, що опинилися на кастингу Міс Всесвіт чи якого дому моди. Дівчата тут говорять чудовою англійською (окрім шведської, а багато хто – і фінської), вони розумні й дотепні. А що треба на відпочинку?

данкаКопенгагаен (Данія) Дівчата нічим не поступаються шведським панянкам, крім того, вони дуже приязні. З ними так приємно блукати старовинним містом!

аргентинкаБуейнос-Айрес (Аргентина) Батьківщина Єви Перон і найгарніших латиноамериканок. Згадайте, що саме Єву Перон так хотіла зіграти Мадонна.

болгарка

Варна (Болгарія)Відпочиваючи де-небудь на пляжі, будь обережні – засліпити може не лише сонце. Стрункі дівчата, дешевий алкоголь, жодних законів проти наркотиків – це все може запаморочити голову.

росіянкаМосква (Росія) Не секрет, що десь у московському метро можна зустріти стільки красунь, що їх немає стільки на всій території США. Чи варто говорити про доброзичливе ставлення до іноземців?

венесуелкаКаракас (Венесуела) Хто ще не знає, що майже всі конкурси краси виграють дівчата з Венесуели? А хто не знає, що найгарніші дівчата Венесули мешкають у Каракасі?

ізраїльтянкаТель-Авів (Ізраїль) Ізраїльтянки причарують вас зеленими очима, про які вже давно йде слава не весь світ. Однак майте на увазі, що дівчата старше 18 років можуть виявитися військовими. Тож перш ніж залицятися, стережіться їхніх ревнивих бойфрендів…

голландкаАмстердам (Голландія) Про місто довго розповідати не варто. Просто додайте до його краси ще більшу красу його жіноцтва. Голландки приємні, стильні та сучасні. Саме з такими дівчатами хочеться будувати тривалі стосунки.

кореянкаСеул (Південна Корея) Кожному чоловікові до вподоби азійки. І будьте певні, Сеул зібрав найгарніших серед них. У цьому сучасному, галасливому, багатонаціональному місті вирує нічне життя, тож нудьгувати не доведеться. Певно, що покидати Сеул ви будете неохоче.

канадкаМонреаль (Канада) Відчуйте присмак Парижу, не покидаючи Нового Світу. Монреаль – це місто, де багато університетів і коледжів, а значить, і чарівних студенток. До слова, вони вдягаються зі справжнім французьким смаком. Дівчата у Монреалі мають той чарівний шарм, якого забути неможливо.