Місця для духовної наснаги

Змучились від шаленого темпу життя, не можете сконцентруватись, а від вас вимагають нових ідей та натхненної праці? Travelersdigest.com підготував рейтинг найбільш надихаючих місцевостей світу. Обирайте, що вам найбільше сподобалось та вирушайте за новими враженнями!

Місця для духовної наснаги (Travelersdigest.com)

Єрусалим,1. Єрусалим, Ізраїль Священне місто, колиска трьох світових релігій. Стіни Єрусалиму бачили не тільки загарбницькі війни, але й пророків, відомих релігійних діячів. Кожний, хто ступає на святу землю Єрусалиму, знаходить свій власний шлях. Тутешні будинки пам’ятають події тисячолітньої давнини, а тому в Єрусалимі можна знайти не тільки душевний спокій, а й зрозуміти відповіді на одвічні запитання.

Мекка2. Мекка, Саудівська Аравія Мекка — найвідоміше місто Саудівської Аравії та найбільш священне місце мусульмансьокого світу — Мечеть Аль-Харам та Священна Кааба. Тут народився пророк Мухаммед. Кожен мусульманин має здійснити паломництво до Мекки хоча б раз у житті. Під час молитви мусульмани обертаються обличчям у бік Кааби.

Ватикан3. Ватикан Ватикан — найменша в світі країна, анклав посеред Риму. Проте це одна з найбільших святинь католицького світу. Коли навколо така краса, створена найвизначнішими архітекторами, скульпторами та художниками, думки та почуття очищаються та відновлюються самі по собі.

Джомолунгма,4. Джомолунгма, Тибет та Непал Для того, щоб осягнути вічність, не потрібно вилазити на пік “Вершини неба”. Навіть повітря тутешніх місць має свою особливість. Кожен, хто хоча б раз побував у Непалі або Тибеті, повертається іншою людиною.

Гоа5. Гоа, Індія Своїм сучансним виглядом штат Гоа може завдячувати майже 500-річному впливу Заходу. Це проявляється в одязі місцевих мешканців, кулінарії та способі життя. Чудова атмосфера спокою та райської насолоди — головна перевага Гоа. Хоча для багатьох — це столиця особливого стилю в музиці гоа-трансу.

Мачу-Пікчу,6. Мачу-Пікчу, Перу Мачу-Пікчу — місто інків, розташоване на висоті 2400 м. на вершині гірського хребта над долиною річки Урубамби в Перу. Мачу-Пікчу часто називають «втраченим містом інків» та символом Імперії інків. Це місто було створене як священний гірський притулок великим правителем інків Пачакутеком за сторіччя до завоювання його імперії, приблизно у 1440 році. Місто функціонувало до 1532 року, коли іспанці вторглися на територію імперії. Після цього інки покинули місто.

Єгипет

7. ЄгипетЄгипет — країна Сонця. Тут яскравій зірці поклоняються з давніх-давен. І коли жовтогарячий диск сходить над горизонтом, то кожен куточок країни заливає світлом. Єгипетська земля вкрита не тільки піском та пустелею. Вона усіяна пам’ятками вічності, які несуть в собі ключ до розгадки найбільших таємниць людства.

Південно-Східно Азія8. Південно-Східна Азія Південно-Східна Азія відома світу тим, що це особливо небезпечна сейсмічна зона. Проте, той хто ризикне, відкриє для себе унікальний та особливий світ: яскрава культура, надзвичайні обряди, смачні традиції. Що ще потрібно для надихаючого відпочинку?

Земля Навахо, Аризона9. Земля Навахо, Аризона, США На території США Навахо — індіанський народ — проживає в основному в Аризоні. Тому, якщо ви хочете відкрити для себе нову унікальну культуру, то не гайте часу!

Аляска10. Аляска, США Абсолютний — це найкращий прикметник для опису Аляски: абсолютна краса, абсолютно яскраві заходи і сходи сонця, абсолютні фарби життя, абсолютне відчуття ніби сидиш на краю світу, а під ногами протікає ріка життя.