Найменш відвідувані країни світу

Коли розмова заходить про подорожі, то в першу чергу згадують такі популярні країни, як Франція, Англія, Італія або Греція. Однак, на жаль, мало хто ознайомлений з історією і культурою менш відомих країн. Нижче представлений рейтинг найбільш непопулярних напрямків в туризмі.

Тувалу (1000 туристів)

Дивно, що південно-тихоокеанський рай Тувалу, який знаходиться в Полінезії, абсолютно непопулярний серед туристів. Бірюзові води з ідеальними пляжами і недоторканими берегами вражають уяву.

0cb85.jpg

В державі дуже низький рівень злочинності і відсутні постійно діючі збройні сили, через що в бюджеті країни не передбачені витрати на утримання армії.

Кірибаті (5000 туристів в рік)

Держава Кірибаті, раніше відома як острова Гілберта, знаходиться в центрі Тихого океану. Вона ізольована від зовнішнього світу: практично від усіх видів транспорту і зв’язку.

72c6d.jpg

Сан-Томе і Принсіпі (8000)

Якщо ви налаштовані на спокійний і розмірений відпочинок, поїздка в одну з найменших країн Африки, Сан-Томе і Принсіпі, буде відмінним рішенням. Туристи на власні очі можуть помилуватися китами і дельфінами, а також дослідити з аквалангом підводний світ.

c2a12.jpg

Коморські острови (15000)

Острови в Індійському океані знаходяться недалеко від Мадагаскару і є ідеальним місцем для відпочинку від проблем. Туристи можуть відвідати місця, де мешкають лемури, дослідити підводний світ, а також помилуватися вулканічними пейзажами.

6f905.jpg

Сьєрра-Леоне (24000)

Держава знаходиться на березі Атлантичного океану і межує з Ліберією. Спалах вірусу Ебола в значній мірі вплинув на спад туристів в 2015 році. На щастя, через два роки туристи потроху починають повертатися в країну. Це обумовлено тим, що ВООЗ оголосила про закінчення епідемії.

45e89.jpg

Тимор-Лешті (60000)

Відпочинок на острові Тимор-Лешті відмінно підійде туристам, які бажають усамітнитися. Місцеві жителі організовують екскурсії в джунглі, а в східній частині острова можна досліджувати сільські ринки в горах. Однак слід бути обережним, адже високий рівень злочинності – головна проблема держави.

3c247.jpg

Ліхтенштейн (61000)

Шоста за величиною країна у світі також є однією з найменш відвідуваних. Держава межує з Австрією на сході і Швейцарією на заході, до того ж вважається єдиною країною у світі, яка повністю знаходиться в Альпах.

c475f.jpg