П'ять способів досягти бажаного

Кожна людина ставить перед собою певні цілі і хоче бути успішною. Однак рідко коли намічені плани реалізуються за короткий термін. Незважаючи на докладені зусилля, справи роками можуть буксувати на місці. І залежить це не тільки від правильного формулювання завдань і розстановки пріоритетів.

Як же досягти бажаного результату? Як втілити свої бажання в життя? Сьогодні мова піде про п’ять способів, які допоможуть досягти бажаного.

Орієнтація на результат

Ми самостійно будуємо своє життя, тому в роботі важливо спочатку визначати кінцеві цілі. Як ви зрозумієте, що досягли бажаного? Чи спрацювала ідея?

Після того, як ви встановили цілі, можна вдатися до методу 80 – 20, щоб визначити, які з ваших дій призведуть до реального результату. Зосередьтеся на цьому і ігноруйте все інше. Всі дії, які не наблизять вас до бажаного можна сміливо ігнорувати. Можливо, це звучить суперечливо, але витрачена кількість зусиль безпосередньо не пов’язана з результатом.

de1bd.jpg

Важливо спробувати описати процес від початку до кінця. Це дозволить орієнтуватися на результат, але при цьому максимально ефективно підходити до кожного етапу роботи.

Ефективне управління часом

Час – наш найцінніший ресурс. Кожній людині дається 168 годин в тиждень. Не більше, не менше.

Ключ до ефективного управління часом – активність. Плануйте, чим займатиметеся протягом кожної години. Так, звичайно, виникають форс-мажорні ситуації, однак у 80% часу ви можете сміливо приступати до виконання планів.

90543.jpg

Чим ефективніше ви працюєте, тим більше часу з’являється на відпочинок і розваги. Маючи чіткий графік, ви не зможете розтягнути дріб’язкову справу на цілий день. Необхідно зосередитися на важливих деталях і ставити перед собою реальні завдання.

Аналіз інформації

Щодня нам надходить великий обсяг інформації (в 5 разів більше, ніж в 1986 році). Деякі дані несуть в собі високе смислове навантаження, але в більшості своїй інформація не є цінною. Отже, як же визначити, на що слід звертати увагу, а що ігнорувати?

d5cb1.jpg

Головне – навчитися аналізувати відомості. Вимкніть повідомлення електронної пошти та соціальних мереж. Необов’язково щохвилини передивлятись стрічку новин в пошуках непотрібної інформації. Перевіряйте пошту раз в кілька годин і не дозволяйте соціальним мережам відволікати вас від виконання реальної роботи.

Врахуйте всі фактори

Для того щоб досягти успіху недостатньо працювати лише над одним фактором. Дорога до остаточної мети вимагає синхронної зміни цілого ряду речей, адже досягнення успіху рідко пов’язано з роботою над якимось одним аспектом.

b93f4.jpg

Чим більше деталізований і продуманий ваш план, тим вище шанси на успіх. А якщо ви провалите планування, то, швидше за все, провалите і всю справу.

Автоматизація завдань

Працюйте ліниво. Якщо вам необхідно виконувати одну і ту ж задачу більше п’яти разів на тиждень, знайдіть спосіб її автоматизувати або передайте її на аутсорсинг (передача деяких функцій організації зовнішнім виконавцям).

По можливості використовуйте шаблони. У всіх є електронні листи, які відправляються на регулярній основі. Замість того щоб писати кожне з них з нуля, створіть шаблон. Легше редагувати і повторно відправляти листи, ніж створювати їх заново. Те ж саме стосується інших стандартних офісних документів.

a24e9.jpg

І останній крок в досягненні бажаного – програмування. Навчіться азам програмування, це допоможе в подальшій роботі. Ви станете більш продуктивно виконувати поставлені завдання і систематизувати знання.