Погані звички, які згубно впливають на душевне здоров'я

Часто депресію можуть викликати обставини, які ми не можемо передбачити або контролювати: смерть близької людини, втрата роботи або фінансові труднощі. Але маленькі кроки, які ви будете здійснювати щодня, зможуть вплинути на ваш настрій більше, ніж ви можете собі уявити.Ваші звички в соціальних медіа, тренування, і навіть манера ходити, можуть несподівано ощасливити вас.

Ось 12 звичок, які негативно впливають на наш душевний настрій і способи їх усунення.

1. Ви сутулитеся під час ходьби

9b28f.jpg

Наш настрій може вплинути на ходу, але і зворотня дія теж можлива. У ході дослідження, опублікованого в «Журналі поведінкової терапії та експериментальної психіатрії», виявилося, що коли випробовуваних просили ходити з опущеними сутулими плечима і з мінімальними рухами рук, їх настрій був гірше, ніж у тих, хто бадьоро крокував з рівною спиною.

Більше того, учасники, які йшли згорбившись, сприймали навколишню дійсність більш негативно.

2. Ви фотографуєте ВСЕ

5057a.jpg

Богині Інстраграма, прислухайтеся! Звичка постійно робити знімки всього, що трапляється на вашому шляху, може згубно позначитися на вашій здатності до запам’ятовування — такі невтішні висновки були зроблені в дослідженні, опублікованому в журналі Psychological Science.

Під час дослідження учасники ходили з екскурсією по музею, спостерігаючи за деякими об’єктами і клацаючи фото інших людей. Примітно, що потім вони зазнавали труднощів, намагаючись згадати людей і предмети, які вони сфотографували. Спостережувані об’єкти вони згадували без проблем.

«Об’єктив — це завіса перед вашими очима, але ми не розуміємо цього,» — зазначає Дейдра Клей, ад’юнкт-професор факультету психології консультування та охорони здоров’я університету Бастір, штат Вашингтон.

3. Ви дозволяєте себе затравлювати

0bc35.jpg

Затравлювання і тролінг не припиняються із закінченням школи. Близько 54 млн. робітників, або 35% американських службовців, так чи інакше відчували на собі цькування в той чи інший момент у кар’єрі.

Цькування, крім того, що впливає на нашу гордість і самоповагу, робить нас емоційно нестійкими і вбиває бажання працювати.

4. Ви не тренуєтеся

3658e.jpg

Нове дослідження в журналі з психіатрії JAMA показує, що якщо ви станете більш активними три рази на тиждень, ризик бути пригніченим зменшується на 19%.

Дослідники Університетського коледжу Лондона виявили кореляцію між фізичною активністю і депресією.

Люди, які були придушені, навряд чи ведуть активний спосіб життя, а ті, хто були активними, були менше схильні до депресії. Будь-яка фізична активність знижує ризик депресії на 6%.

5. У вас прокрастинація

d3cc1.jpg

Подумайте про завдання, виконання якого ви відкладали. Якщо причина в тому, що це нудно або ви просто не розумієте, як це робити, то тут допомогти нічим.

Але якщо ви уникаєте виконання, тому що це турбує вас або ви боїтеся потерпіти невдачу, то зайве зволікання буде вас тільки ще більше нервувати.

Щоб зняти стрес і приступити до роботи, послухайте музику або пробіжитеся. Таким чином, ви зможете отримувати від роботи більше веселощів, а не стресу.

7. Ви загрузли в нездорових відносинах

8692a.jpg

«У мене багато клієнтів, які страждають від неспокою і депресії, які не розуміють, що це через нездорові відносини», — зауважує Ерін Леонард, психотерапевт і автор книги» Емоційний тероризм: переривання ланцюга нездорових відносин «.

«Це роз’їдає їх самооцінку. Партнери вважають, що вони некомпетентні, або егоїстичні. Іноді проходять роки, перш ніж людина розуміє, що його депресія або занепокоєння виходить від відносин, які є справжнім демотиватором».

8. Ви занадто серйозно сприймаєте життя

04baf.jpg

Наступивши на тріщину на тротуарі, ви щулитесь від збентеження, замість того, щоб просто не звертати на це уваги. Все, що вам потрібно, це просто більше сміху у вашому житті.

«Є багато досліджень, що показують переваги впливу сміху на наше здоров’я, і це включає в себе психічне здоров’я», — каже Леонард.

«Сміх швидше за ліки від неспокою і депресії.» Спробуйте шукати смішне в буденному. Дивіться смішні ТВ-шоу, проводьте більше часу з друзями, які змушують вас сміятися.

9. Ви не спите

206ee.jpg

«Сон впливає на все «, каже Дейдра Л. Клей, голова і ад’юнкт-професор факультету психології консультування та охорони здоров’я на університету Бастир,» на емоційні і ментальні можливості, а також функціонування наших тел.

Сон — це спосіб регенерації для нашого тіла, щоб організм працював без збоїв».

10. Ви ні з ким не розмовляєте

54bf1.jpg

Якщо ви в основному використовуєте текстові повідомлення, Facebook та інші соціальні медіа, щоб залишатися на зв’язку з друзями, то позбавляєте себе справжнього спілкування.

Спілкування в соціальних мережах не є спілкуванням як таким. Це скоріше всього більше розвага, яка не дає можливості краще зрозуміти людину. Замість цього, подібне спілкування зменшує наші переживання і почуття.

Персональні електронні прилади також вплинули увагу. Їх застосування веде до очікування миттєвого задоволення потреб та очікування, що натискання кнопки може призвести до миттєвого зв’язку або реакції.

11. Ви не можете жити без мобільного телефону

0a440.jpg

Коли в останній раз ви провели день без використання електронних пристроїв? Не можете згадати? Поганий знак. «Всі наші електронні пристрої, як правило, діють як сильний подразник на нашу психіку», — говорить Клей.

«І якщо ми з ними носимося постійно, то не залишаємо часу на відновлення нашого тіла і розуму.» Зрештою, втома може проявлятися у вигляді депресії або тривоги.

12. Ви працюєте в багатозадачному режимі

30840.jpg

Ми всі так чи інакше працюємо в режимі багатозадачності: часто прямо за обідом прокручуємо новини стрічки Facebook при включеному телевізорі і пишемо комусь повідомлення.

Дослідження показують, що, хоча багато людей вважають, що вони працюють більш продуктивно при багатозадачності, але при цьому вони перебувають у стані стресу і не можуть ефективно спілкуватися.

Повісити трубку, вимкнути телевізор і зосередитися на одному завданні буде кращим рішенням для вас і вашого втомленого мозку.