Королеви нашого часу: найвпливовіші жінки 2013

Без перебільшення зазначимо, що 2013 рік був прекрасним часом для жінок. Завдяки природі свого таланту і чудовим якостям, жінки досягали успіху в різних сферах життя в різних куточках планети.

Якщо перерахувати всі сфери та чудові звершення, в яких досягли успіху жінки в році, що минає, то мимоволі задаєшся думкою: а навіщо чоловіки взагалі потрібні? Отже, чотирнадцять видатних жінок 2013 зараз постануть перед нами!

1 . Чжан Синь — жінка, яка могла бути домогосподаркою.

Ця китайська мініатюрна жінка багатша, ніж американці Опра Уїнфрі, Дональд Трамп і Jay ‑Z. Вона є генеральним директором власної імперії SOHO в Китаї і займає сьоме місце серед найбагатших жінок у світі, які всього в житті досягли самі.

Статок Синь, до якої можна застосувати визначення » з грязі в князі», експерти оцінюють в 3,8 мільярдів доларів.

Проте, Чжан Синь веде дуже скромний спосіб життя і навіть запропонувала своєму 14 — річному синові попрацювати в мережі закусочних McDonald’s.

d1e1a.jpg

2. Анджеліна Джолі може бути почесним гостем на вашому наступному званій вечері.

Анджеліна Джолі — це не тільки красиві скули і гра на камеру. Вона також є гуманітарним представником ООН по роботі з біженцями. Її діяльність спрямована на інформування громадськості про тяжке становище знедолених людей у світі.

Крім того, Джолі віддає свої сили на благо інших, людей, які потребують допомоги. Як розповідає сама зірка кіно, це прагнення проявилося після того, як вона стала побачила порушену війною Камбоджу під час зйомок фільму «Лара Крофт: Розкрадачка гробниць» .

Цього року вона також добровільно піддалася подвійний мастектомії з метою убезпечити себе від можливості прояву спадкової хвороби — раку молочних залоз.

20513.jpg

3. Аріанна Хаффінгтон — жінка, у якої власний список для читання.

Оскільки Аріанна Хаффінгтон є співзасновницею новинного порталу імені свого імені, то можна сказати , що вона буквально контролює засоби масової інформації.

І це робить 63 ‑річну даму однієї з найвпливовіших жінок у світі. Лауреат Пулітцерівської премії Huffington Post успішно позиціонував себе в якості наріжного веб ‑сайту для відстеження останніх світових тенденцій і найсвіжіших новин.

В даний час Аріанна, справжній боєць, зосередила свої сили на розширенні сфери діяльності свого дітища, Huffington Post, в глобальному масштабі.

Крім того, вона знаходить у собі сили на підтримку самих неабияких ідей і новаторів серед молодих представників людства в проекті IgniteGood.

5996f.jpg

4. Шонда Раймс-жінка — головна кнопка в пульті дистанційного управління вашого ТБ.

Шонда Раймс — це креативний директор і виконавчий продюсер найпопулярніших шоу каналу ABC: «Скандал» і «Анатомія Грей». Вона справжній новатор у сфері телевізійної драми.

Шонда не тільки плодовита письменниця і автор ідей, але потужний голос шалених героїнь-лідерів з різних популярних серіалів, які, слід зауважити, її ж авторства.

29b8f.jpg

5. Венді Девіс — жінка, яка має бути в вашій команді.

Ця приваблива сенатор з Техасу стала відомою тим, що протягом одиннадцяти годин, виступаючи проти, відтягувала прийняття скандального закону, який би ввів нові правила щодо абортів у штаті.

Нещодавно Венді Девіс заявила, що балотуватиметься на пост губернатора штату Техас в 2014 році. Хоча Девіс не змогла повністю запобігти прийняття вищезгаданого закону, який різко скорочує права на аборт, вона приділяє особливу увагу репродуктивним правам і проблемам жінок.

52730.jpg

6. Шеріл Сандберг — жінка, яка зберігає не тільки своє обличчя перед труднощами.

Спочатку вона врятувала Facebook, зробивши його прибутковим, а потім зробила торговою маркою найгарячіші фрази року.

У 2013 році вона також випустила книгу під назвою «Lean in» («Відхились») з метою допомогти жінкам-професіоналки досягти цілей у житті і допомогти подолати проблеми на кар’єрному шляху.

5865f.jpg

7. Бейонс — жінка-королева.

Навіть коли ми думаємо, що бачили і чули все найкраще від красуні Бейонс, вона завжди може нас здивувати. У 2013 вона попрацювала на славу: несподівано для всіх випустила новий студійний альбом, який супроводжували прекрасні відео.

Зірка також запустила в партнерстві з Goodwill благодійну кампанію # BeyGood, яка допомагає збирати кошти на фінансування центрів для людей з фізичними і розумовими вадами.

53f68.jpg

8. Дженна Лайонс — дивовижна жінка з стильного світу.

Ми б з великим інтересом заглянули в її платтяну шафу. Дженна Лайонс відповідає за дрес-код мільйонів жінок, так як є креативним директором популярного американського мультібренда одягу J.Crew.

Дженна Лайонс — уособлення жінки, яка «зробила сама себе»: після 22 років напруженої роботи в компанії, вона зайняла високу посаду і стала натхненням для жінок, які вірять у справедливе сходження по кар’єрних сходах.

f7806.jpg

9. Джанет Йеллен: жінка, яка знає краще за інших чоловіків, як управляти банком.

Після схвалення Сенатом США її кандидатури, Джанет Йеллен стала першою жінкою, яка візьме на себе роль голови Федеральної резервної системи, що робить її, мабуть, найвпливовішою жінкою в світі фінансів.

Йеллен, в даний час віце-голова ради директорів, має багаторічний економічний досвід за плечима, а також чоловіка — Нобелівського лауреата з економіки.

506c3.jpg

10. Марісса Майєр — жінка біля керма.

Марісса Майєр — це не тільки досвідчений генеральний директор Yahoo! Вона також мати, комп’ютерний гік, ікона стилю і розумниця. Те, що з тих пір, як вона біля керма компанії, акції Yahoo! виросли на 111 відсотків, доводить її вроджену здатність керувати.

53b5e.jpg

11. Кейт Міддлтон — жінка, яку окрилює корона.

У Кейт Міддлтон був досить напружений рік: вона народила маленьгого Джорджа і намагалася справлятися зі своїми королівськими обов’язками. При чому, до всього вона поставилася так грунтовно, що ніхто ще не може сказати нічого поганого про герцогиню Кембриджську.

a841b.jpg

12. Ангела Меркель — жінка, яка нічого не залишає на волю випадку.

Ангела Меркель — перша жінка — канцлер Німеччини і одна з небагатьох, яка має честь бути обраною на третій термін. Вона є також дипломованою вченою, яка допомагає вивести свою країну з фінансової кризи.

e300a.jpg

13. Малала Юсуфзаі — жінка, яка зробила школу цікавою і захоплююче привабливою.

У свої неповні 16 років молода пакистанка написала книгу, була номінована на Нобелівську премію миру і є рупором молодих дівчат, які борються за право отримання освіти.

f3eaf.jpg

14. Заха Хадід — жінка, яка проектує наше майбутнє.

Здається, немає нічого, що б ви могли уявити, а ця талановита леді могла втілити. Завдяки її оригінальному мисленню і гострому розуму, Заха Хадід є однією з найбільш авторитетних архітекторів у світі.

Вона оформляє футуристичні, і при цьому функціональні конструкції, звичайно не без гламуру і божественності, але неймовірно талановито.

Хадід повністю віддається роботі: вона виграла безліч нагород, в тому числі престижну Прітцкерівську архітектурну премію і заснувала свою компанію Zaha Hadid Architects, яка спеціалізується на будівництві унікальних установ по всьому світу.

e0b41.jpg