Подарунки для чоловіків: топ-10

Видання Times висловило власний погляд на найкращі подарунки для чоловіків. Йдеться, звичайно, про презенти до новорічних та різдвяних свят. Список десяти найкращих ідей має полегшити жінкам непросту задачу вибору подарунків.

Подарунки для чоловіків: топ-10 (Times)
Шарф1. ШарфКашеміровий шарф нейтрального кольору пасуватиме як до джинсів, так і до елегантного костюму. Стиль і вишуканість – от головні риси цього подарунка.
«Монополія»2. «Монополія»Нині виробник всесвітньовідомої гри пропонує покупцеві ексклюзивний набір. Цю «Монополію» виготовляють на замовлення. Тож це стане гарною нагодою нагадати сильній половинці про ті вулиці й місця, котрі для нього (і для вас) пам’ятні й близькі. Ім’я «монополіста» буде написане на карті гри.
Запонки3. ЗапонкиДіловий костюм при всіх його перевагах має одну очевидну ваду: він не дозволяє виділитись. Однак ніщо не заважає додати блиску за допомогою аксесуарів. Ці запонки звичайнісінький костюм роблять елегантним і вишуканим.
Цікавий принт4. Цікавий принтРеволюційні, приголомшливі та стильні принти у стилі графіті Бенксі обов’язково припадуть до душі одинакові.
Вовняний светр5. Вовняний светрЗручний вовняний светр із V‑подібним вирізом не обов’язково мають носити тільки гравці у гольф. Він підійде як для офісу чи бару, так і для дому.
Снігомет6. СнігометА це подарунок і для сина, і для коханого, не обділеного почуттям гумору. Іграшка робить сніжки і ними стріляє, тож можна влаштовувати снігові баталії.
iRecorder7. iRecorderГаджет корисний тим, що може записувати відео- та аудіофайли у потрібному для вашого плеєра форматі. А це дозволяє дивитися новини чи фільми просто з плеєра.
Іграшковий арбалет8. Іграшковий арбалетВаш син, чоловік чи друг захоплюється стрільбою? Може, вони потайки мріють про лаври чемпіона чи славу доброго мисливця? Цілком вірогідно, що такий подарунок принесе їм море задоволення і зробить дозвілля більш активним та веселим.
Кухонна «паяльна лампа»9. Кухонна «паяльна лампа»Не всі чоловіки вміють і люблять паяти. Але переважна більшість полюбить смачно попоїсти. Така «паяльна лампа» якраз знадобиться при приготуванні страв із м’яса або крем-брюле.
Велосипед10. ВелосипедСправжньому лицарю потрібен кінь. З утриманням вдома такого коня не виникне жодних проблем. Стоїть собі на балконі, їсти не просить. Гарний транспортний засіб на випадок заторів у місті та надійний супутник у туристичних мандрівках.