10 подарунків до Дня Святого Валентина

У передсвяткових днях є щось невимовно захопливе. Особливо якщо йдеться про День Святого Валентина. Закохані з нетерпінням очікують романтичних несподіванок від любих половинок, а тим часом розмірковують: як і самому зробити небанальний подарунок? Адже презент має і сподобатися, і запам’ятатись.

Якщо ви бажаєте по-справжньому вразити кохану людину, то 10 ідей від klyque.com допоможуть вам у цьому.

10 подарунків до Дня Святого Валентина (klyque.com, 2009)

1. Квитки на видовищний спортивний матч 51f95.jpg Для того, щоб поцілити в десятку, треба точно знати один принциповий для закоханої пари момент: за кого вболіває ваша половинка. Подарувавши квитки на цікаву гру, ви виявите свою увагу, розуміння і толерантність до захоплень партнера. Заодно й перевірите, як веде себе ваша пасія в ситуаціях високого емоційного напруження – в шлюбі знадобиться.

2. Подорож на Таїті чи на будь-які інші острови00544.jpg Що може бути романтичніше за подорож удвох? Час бронювати квитки на рейси до небачених країв!

3. Шопінг для коханої та її найкращих подруг 9d33a.jpg Неважко здогадатись, що такому подарунку зрадіють лише жінки. Бо ж недарма кажуть, що шлях до серця чоловіка лежить через шлунок, а стежина до дівочого серця пролягає через гардеробну шафу. Отже, якщо дозволяють фінанси, сміло відправляйте кохану разом із її найкращими подругами на закупи. Нехай купують доти, доки не потомляться.

4. Діамантові дрібнички 9384f.jpg Вислів «найкращі друзі дівчат – діаманти», як не дивно, досі не втратив своєї актуальності. Кілька каратів коштовностей на її тендітному зап’ястку чи шиї дозволять вашій милій почуватися королевою.

5. Квіти, білизна і сюрприз, який підніме на сьоме небо 81933.jpg Квіти – це не три квітки (хоча з погляду граматики все правильно). Квіти – це кілька десятків жагучих, свіжих суцвіть, зібраних у пишний букет чи кошик або розкиданих по квартирі. Оскільки краса троянд нетривка, їх доречно доповнити гарною білизною. І головним номером святкової програми стане замовлена подорож на повітряній кулі. Ось тоді-то ви побачите, що буквально означає «втратити дар мови».

6. Ніч. Вулиця. Ресторан. Готель. f339a.jpg Почніть ваш романтичній вечір із трапези у вишуканому ресторані, а потім непомітно перемістіться до заздалегідь замовленого готелю. Підлогу встелятимуть пелюстки троянд, а десь під рукою в потрібний час опиниться пляшка шампанського. Антураж доповнить мерехтливе світло свічок.

7. Романтичний лист 36e69.jpg Час висловити свої почуття у ліричному стилі. Для цього напишіть своїй коханій баладу чи любовний вірш. Несміливі надсилають поштою, сміливі – тут же читають вголос. Такі послання найкраще читати і слухати, сидячи біля каміна в обіймах одне одного.

8. Годинник, на який Ваша кохана довго заощаджувала 66af0.jpg Подарувавши дівчині омріяну річ, ви виглядатимете в її очах справжнім лицарем. Після такого подарунка можете розраховувати на глибоку вдячність у найкращих її проявах.

9. Вино, що носить її ім’я 6135d.jpg Уявіть: під час вечері ваша пасія чомусь не виявляє шаленої пристрасті до вас. І тут несподівано ви пропонуєте їй келих вина, яке самі виготовили, ще й назвали на її честь. Хто після такого не розтане?

10. Освідчення у її найулюбленішому місці 59229.jpg Це може бути у кафе, де у вас було перше побачення, або у містечку, куди ви їздили відпочивати під час першої спільної відпустки. Подбайте про те, щоб було зручно опускатися на коліно, просячи її руки і серця.