Топ-10 найбільш функціональних антивірусів

Антивірус BitDefender

Популярний американський ресурс TopTenReviews, що займається створенням оглядів ІТ-продуктів та послуг, провів порівняльне дослідження антивірусного програмного забезпечення, пише interface.ru. Експерти на підставі результатів огляду склали рейтингову таблицю антивірусів і трьом продуктам привласнили «золоту», «срібну» та «бронзову» нагороди.

Сайт оцінював антивірусне ПЗ за такими критеріями: простота використання, ефективність захисту, оновлення, можливості й характеристики захисного комплексу, простота встановлення і післяпродажна підтримка.

«Золото» одержав продукт компанії BitDefender, «срібло» – Kaspersky, «бронзу» – ESET Nod32.

Топ-10 найбільш функціональних антивірусів (TopTenReviews.com)
МісцеАнтивірус
1BitDefender
2Kaspersky
3ESET Nod32
4Trend Micro (PC-Cillin)
5F‑Secure Anti-Virus
6McAfee VirusScan
7Norton AntiVirus
8AVG Anti-Virus Pro
9CA Antivirus
10Norman Virus Control

Аналізуючи трійку лідерів, експерти відзначили такі особливості продукту BitDefender, як режим Gamer Mode, створений для підтримання безпеки під час онлайн-ігор, а також широкі можливості захисту особистих даних, виявлення й видалення руткітів і веб-сканування.

Продукт від Kaspersky за функціональністю майже не відрізняється від володаря «золота», однак експерти відзначили різницю в ціні цих рішень: BitDefender пропонує антивірус за $24,95, Kaspersky – за $39,95.

Також відзначалася функціональність продукту ESET Nod32 і деякі його корисні можливості. Експерти стверджують, що антивірус міг би посісти вищу позицію, якби його інтерфейс був простіший і зрозуміліший користувачеві. Наприклад, зазначається, що в інтерфейсі були помічені технічні терміни, значення яких зрозуміле не кожному.