Рейтинг найкращих жартів про фінансову кризу

Жарти про фінансову кризу

Британське видання Daily Mail підготувало список найкращих, на думку його редакції, жартів на тему світової фінансової кризи, повідомляє rokf.ru. Нижче наведені деякі з них.

Найкращі жарти про світову фінансову кризу (Daily Mail, 2008)

1. У чому різниця між інвестиційним банкіром і великою піцою? Така піца ще може прогодувати родину з чотирьох людей.

2. Кредитна криза допомогла мені знову стати на ноги. Банк відібрав мою машину за невиплати по кредиту.

3. Архітектор, хірург та економіст обговорюють створення світу. Хірург каже: «Ми, хірурги, найважливіші. Бог – хірург, тому що перш за все витяг Єву з ребра Адама». Архітектор каже: «Ні, Бог – архітектор, тому що створив світ за сім днів із хаосу». Економіст (задумливо): «Ну, а хто придумав хаос?»

4. Чоловік приходить до свого банківського керуючого і каже: «Я хочу почати малий бізнес. Що мені робити?». «Дуже просто», – відповідає банкір. – Купіть великий і почекайте».

5. Директор компанії вирішив вручити приз у розмірі 50 фунтів за найкращу ідею щодо порятунку грошей організації від кредитної кризи. Нагороду отримав молодий співробітник, який запропонував скоротити розмір призових до 10 фунтів.

6. На вулиці Лондона затор. Помітивши поліцейського, один з водіїв запитує його: «Що трапилося?» – Через останні проблеми в економіці прем’єр-міністра здолала депресія, він зупинив свою машину посеред вулиці й тепер загрожує облити себе бензином і підпалити. Він засмучений через те, що ніхто не вірить у його здатність врятувати нас від кризи. Щоби втішити главу уряду, ми почали збір пожертвувань. – І багато вже зібрали? – Поки близько 40 галонів, але багато хто ще продовжує зливати бензин.

7. Ця криза – гірше, ніж розлучення. Я вже втратив половину своїх статків, але все ще одружений.

8. Сьогодні вранці банк повернув мені чек із написом «Недостатньо грошей». От тільки не ясно, в кого – у них чи у мене?

9. Виявилося, що гроші вміють розмовляти. Погано те, що вони знають тільки одне слово – «Прощай!»