Фунт стерлінгів став найгіршою в світі валютою

Фунт обійшов аргентинський песо і став найгіршою валютою 2016 роки після того, як його ціна по відношенню до долара впала до 31-річного мінімуму в період після прийняття рішення виходу з ЄС.

Британська валюта опустилася нижче $ 1,30 вперше з 1985 року, через два тижні після європейського референдуму. Це означає, що обвалився фунт обігнав аргентинський песо і став найбільшим невдахою по відношенню до долара серед 31 основних валют в 2016 році.

Деякі аналітики переконані, що фунт буде і далі падати, дехто, наприклад аналітики Goldman Sachs, навіть пророкують мінімум в $ 1,20 по відношенню до долара в найближчі три місяці.Credit Suisse також переглянули свій тримісячний прогноз від $ 1,58 до $ 1,22.

Фунт впав на 14% по відношенню до долара США, так як Сполучене Королівство Великобританії і Північної Ірландії 23 червня проголосували за вихід з Європейського Союзу.

Фунт продовжує падати, оскільки інвестори стурбовані можливістю початку серйозного спаду і рецесії в Сполученому Королівстві Великобританії і Північної Ірландії через величезну економічної і політичної невизначеності, ініційованої голосуванням.

Дослідження, опубліковані після референдуму, свідчать про те, що впевненість споживачів зменшилася. Справи у британського фунта в цьому році гірше, ніж у будь-якій іншій крупній валюти.

ec509.jpg

Аргентинський песо впав на 11,7% в цьому році по відношенню до долара. Аргентина знаходиться в глибокій економічній кризі ось уже багато років.

Другий за величиною економіці в Південній Америці вдалося вирости всього на 0,5% в першому кварталі, в порівнянні з тим же періодом минулого року. Річна інфляція досягла 40% в травні.

Мексиканський песо впав на 7% в цьому році, ранд ПАР впав на 5,7%, а китайський юань, який щойно пережив свій рекордно слабкий квартал, знизився на 2,9% по відношенню до американського долара.Найгірші валюти світу — 2016

da3c1.jpg