Кращі фотододатки для смартфонів

Згідно з дослідженнями деяких компаній, 55 відсотків фото і відео, які виробляються на сьогоднішній день, створюються за допомогою програмного забезпечення на смартфонах.

Ця цифра на 20 відсотків вище, порівняно з попереднім роком.Деякі скажуть, що здатні відчути різницю між фотографією, зробленою за допомогою смартфона, і фотографією, відображеної на цифрову дзеркальну камеру.

Тим не менше, більшість людейполагают, що кінцевий продукт неможливо визначити.

Журнал Stuff зібрав п’ять найкращих додатків для камер мобільних телефонів і смартфонів, які ви з легкістю можете завантажити.

1. Snapseed (IOS, Android)

платно

Snapseed (IOS, Android)

Безумовно, це маст-хев додаток для камер смартфонів на IOS, оскільки було вироблено вже більше 10 мільйонів скачувань даного сервісу.Чому? По-перше, Snapseed дозволяє встановити окремо цілі по фокусуванні і експозиції.

Це самете, чого катастрофічно не вистачає камерам на iPhone.

Крім того програма дозволяє використовувати спалах на iPhone в якості безперервного освітлення для того, щоб підвищити продуктивність в умовах з поганим освітленням, особливо при макрозйомці.

2. Camera + (IOS)

безкоштовно

Camera + (IOS)

Ця програма нітрохи не гірше багатьох популярних альтернативних програм для інших платформ.

FhotoRoom пропонує більше 75 ефектів редагування, фільтрів і рамок, а також дозволяє обмінюватися фотокартками у власному Instagram-подібному інтернет-співтоваристві, або напряму — у Flickr, SkyDrive, Facebook і Twitter.

3. Instagram (IOS, Android) 

безкоштовно

adcba.jpg

Ця програма дуже далеко від професійної сфери і можливостей повної версії Photoshop, але простота мобільної версії є найчастіше серйозною перевагою, особливо коли справа доходить до його конкурентів.

Невеликий набір функцій редагування і основний інтерфейс не відвернуть вас від вашої основної задачі — компонування фото.

4. FHOTOROOM (WINDOWS PHONE) 

безкоштовно

FHOTOROOM (WINDOWS PHONE)

До появи Fotodanz, користувачам пропонувався Cinemagram IOS-сервіс пропонував можливості краще, ніж його клон для Android завдяки більш високому рівню програмної складності і красивому інтерфейсу.

Принцип роботи аналогічний: створення коротких, анімованих GIF-файлів в лічені секунди.

5. Pixlr EXPRESS (IOS, Android) 

безкоштовно

Pixlr EXPRESS (IOS, Android)

Додаток компанії Microsoft допоможе вам у створенні широких панорамних зображень, починаючи від самого процесу фотозйомки, до автоматичного з’єднання кадрів.

Його також можна використовувати для створення 360-градусного «​сферичного» зображення.

Користувачі Android версії Jelly Bean і вище мають свою власну альтернативу у вигляді програми, яка вбудована в телефон Nexus 4 і йому подібні.