Автомобіль року за версією Top Gear

Автомобілем року за версією Top Gear став CITROEN DS3. Вперше за весь час існування цієї номінації — з 2002 року — CITROEN зайняв лідируючу позицію. 

CITROEN DS3 дав відсіч дюжині автомобілей, які були придбані за останні 12 місяців.

Найбільш захопливий випуск Top Gear Awards був знятий в Китаї на тлі Забороненого Міста, ділового району Пекіна і Китайської Стіни. 12 категорій переможців включають номінації від Джеремі, Джеймса і Річарда — ведучих культової телепередачі.

Автори зізнаються, що вибрати найкращі 12 автомобілів було досить складно, але позитивні відгуки постійних читачів і глядачів Top Gear підтверджують справедливість вибору.

1. Автомобіль року і переможець номінації маленький автомобіль року — CITROEN DS3 5aadc.jpg

«Здається, що при виготовленні багатьох авто були використані зайві деталі. Але DS3 це не стосується. Це абсолютний тріумф завдяки завершеності і самодостатності».

2. Суперкар року – KOENIGSEGG AGERA e67e6.jpg

«Один із найбільш приголомшливих із коли-небудь створених автомобілів. Він вибухає як бомба вагою 1500кг, проте AGERA набагато більш витончена, ніж можна було б подумати, дивлячись на її коробку передач». 

3. Кабріолет року – MASERATI GRANCABRIO 06b6b.jpg

«Він міг би бути вишуканим турером, але GRANCABRIO все-таки Мазераті: італійський, спокусливий і невимушений».

4. Гранд турер року – BENTLEY CONTINENTAL GT 73cae.jpg

«Ударний GT зі швидкістю спортивного авто і розкішшю і ввічливістю лімузина». Grand Tourismo — це клас автомобілів, призначених для активного відпочинку, швидких подорожей по хороших дорогах. Зазвичай це дорожні версії гоночних машин (або вихідні моделі для гоночних).

5. Гарячий хетчбек року – VOLKSWAGEN GOLF R 5270a.jpg

«Складно визначитися, що похвалити в цій машині, тому що вона неймовірно гарна багато в чому».

6. Родинний автомобіль року – BMW 520d TOURING 729c4.jpg

«Якби можна булоб розмістити BMW 520d TOURING на сайті знайомств, то більшість відвідувачів вирішили б, що написане в анкеті автомобіля — це брехня. У нього настільки різнобічні можливості, що це звучить занадто добре, щоб бути правдою»

7. Двигун року – FIAT TWIN AIR 56a6e.jpg

«Маленький згусток енергії, чарівності і досконалої святості, який може довести, що наш старий друг — бензиновий двигун ще живий і у нього є порох у порохівницях». 

8. Купе року – PEUGEOT RCZ 4e14c.jpg

«Збалансоване авто, яким легко управляти на високій швидкості. RCZ підкорює дороги з такою легкістю та невимушеністю, яка і не снилася багатьом «зарядженими» автомобілям».

9. Розкішний автомобіль року – JAGUAR XJ 88942.jpg

«Рідко можна зустріти автомобіль, здатний здивувати таку велику кількість людей. Геніальний, амбітний Ягуар, це віяння швидше з майбутнього, ніж з минулого».

10. Автомобіль року за версією Джеремі – PAGANI ZONDA R 4458b.jpg

«Коли ваша голова втискається в підголовник, вуха горять, ви налякані швидкістю і лютістю машини … кому яка різниця, що на ній не можна кататися по магазинах в дощ?»

11. Автомобіль року за версією Джеймса – BUGATTI VEYRON SUPERSPORT f4afc.jpg

«Якщо ви вмієте водити, то ви зможете вести Bugatti. Він здається абсолютно немістким, але насправді він неймовірно зручний». 

12. Автомобіль року за версією Річарда – PORSCHE 911 GT2 RS 77698.jpg

«Божевільний, сліпучо швидкий, яскравий, і це суперечить усьому, що я коли-небудь говорив про 911. Через що я стаю трохи схожий на мавпу».