Відомі кінопари, які ненавиділи один одного в житті

Час від часу, між акторами на знімальному майданчику відбувається свого роду хімічна реакція, яка призводить до продовження кінороману в реальному житті. Тим не менш, є багато прикладів, коли відомі колеги-зірки не ладнають за кадром, незважаючи на їх пристрасну екранну любов.

1. Вівіан Венс ы Уільям Фроулі — «Я люблю Люсі» 

8bfd2.jpg

Хоча ці двоє не воркували, немов голубки, на екрані, але все ж здавалося, що пристрасті, які часом кипіли у них в кадрі, тривали і за його межами. На думку багатьох, виною всьому була величезна різниця у віці: 22 роки.

Коли Вівіан Венс вперше зустрілися з Вільямом Фроулі, вона не була задоволена. «І як я можу бути дружиною такого старого?» — Бурчала вона. Мабуть, Фроулі почув це і відчув себе ображеним.

2. Пірс Броснан і Тері Хетчер — «Завтра не вмре ніколи» 

09135.jpg

Джеймс Бонд — людина, яка нікого не чекає, як і актор, який його грав. Саме тому. Пірс Броснан був незадоволений своєю партнеркою по знімальному майданчику Тері Хетчер.

«Я був дуже засмучений через неї … вона завжди змушувала мене чекати годинами», — скаржився Броснан. «Маю зізнатися, я сказав їй пару ласкавих …» Правда, трохи згодом, Пірс Броснан дізнався, що Тері була на перших місяцях вагітності і не дуже добре себе почувала.

Це і було причиною її запізнень і затримок. Що ж, це не дуже приємно, містер Бонд.

3. Дженніфер Грей і Патрік Суейзі — «Брудні танці»

bc2a0.jpg

Коли справа доходить до екранної пристрасті, то немає нічого прекраснішого романтичних сцен з красенем-танцюристом Джонні і гарячої малятком Бейб.

Але як виявилося, сильні особистості обох акторів — Дженніфер Грей і Патрік Суейзі — періодично давали про себе знати у вигляді перепалок на знімальному майданчику.

У своїй автобіографії, «Час мого життя», Патрік Суейзі пише: «У нас бували серйозні тертя, коли ми особливо виснажувались після довгого дня зйомок.Дженіфер, здавалося, була особливо емоційною, іноді заливалася слізьми, якщо хтось критикував її. Іноді вона просто вередувала і змушувала перезнімати сцени за сценою знову і знову «.

4. Лоуренс Олів’є і Мерилін Монро — «Принц і танцівниця»

6d2ab.jpg

Один англійський поет якось зауважив: «Чорт візьми! Немає нічого страшнішого скривдженої жінки». Знай Лоуренс Олів’є цю істину — не сталося біди. Він і Мерілін Монро знімалися разом у фільмі «Принц і танцівниця» в 1957 році.

Олів’є також виступав і продюсером картини. Кажуть, що актор порадив білявій Мерлін «бути більш сексуальною», що не могло не зачепити її.

Незрозуміло, хто першим почав ворожнечу, але згодом Олів’є навіть намагався залякати актрису і придушити її впевненість у собі, запросивши свою красуню-дружину Вів’єн Лі на знімальний майданчик.

5. Марлон Брандо і Софі Лорен — «Графиня із Гонконгу» 

11fef.jpg

Розлючена італійська секс-бомба мало не заліпила ляпаса Марлону Брандо на зйомках фільма1967-го року з їх участю «Графиня з Гонконгу».«Мені ніколи не мали нагоди дізнатися його краще. Марлон був людиною зі складним характером», — зізналася Софі Лорен в інтерв’ю Ларрі Кінгу.

«Одного разу ми робили сцену у фільмі … він повинен був по-справжньому, як ви це говорите, погладити мене по спині, ось так … І я сказала перед зйомкою, щоб він не робив цього, тому що я не люблю, коли так роблять. Але він це зробив під час зйомки. Тоді я сказала, щоб він більше ніколи так не робив, а то я вдарю його по обличчю. Він був дуже засмучений цим «.

Ходять чутки, що у пари трапилася сварка, коли Брандо заявив, що бачив волосся в носі Лорен під час зйомок сцени з фільму.