Актори, які схожі на своїх героїв

1. Андре 3000 та Джиммі Хендрікс

87264.jpg

Американський музикант і актор Андре 3000 мріяв зіграти легендарного гітариста Джимі Хендрікса ще з 2004 року.

Після всього як біографічна стрічка By My Side, нарешті, отримала зелене світло, актор схуд, брав уроки постановки мови і для більшої переконливості перенавчався грати на гітарі в манері Хендрікса.

Слід зазначити, що через складнощі з авторським правом в фільмі не буде звучати музика авторства Джиммі, зате можна буде почути кілька пісень «Бітлз», «Мадді Вотерс» та інших музикантів того періоду.

2. Том Генкс і капітан Річард Філліпс 

d4758.jpg

Кажуть, що Том Генкс не хотів слухати історію про те, що сталося, коли сомалійські пірати захопили корабель капітана Філліпса, бо вже встиг прочитати книгу і сценарій.

Однак Генкс цікавився деякими конкретними деталями особистого життя капітана. Тому то й відвідав капітана Річарда Філліпс у Вермонті, перш ніж почав зніматися в картині «Капітан Філіпс».

Після свого візиту Хенкс зробив висновок, що Філіпс «неймовірно прагматична людина, яка пройшла через щось зовсім незвичайне і ледве вижила.»

3. Джуді Денч и Філомена Лі 

300da.jpg

Джуді Денч не раз заявляла, що грати Філомену в однойменному фільмі було для неї великою відповідальністю.

Напевно, тому актриса була приємно здивована, коли зустріла справжнє Філомену Лі і виявила, що та «жахливо кумедна.»

Історія ірландки Філомени фокусується на багаторічних пошуках сина, якого колись віддали на усиновлення черниці, які вирішили «перевиховати» юну Філомену.

Як не сумно, але Філомена — не єдина жінка, якій довелося шукати свого сина більше 50-ти років.

4. Ідріс Ельба і Нельсон Мандела 

ba429.jpg

Ідріс Ельба на три місяці переїхав до Південної Африки ще до початку зйомок фільму «Мандела: довгий шлях до свободи», щоб краще зрозуміти атмосферу тамтешнього життя.

Актор сказав, що знімальна команда зіткнулася з величезними проблемами, але вони змогли їх подолати. Дочка Мандели, Зіндзі, оцінила зусилля Ельби, сказавши, що актор привніс «глибину в роль».

Нельсон Мандела помер 5 грудня від тривалої респіраторної хвороби.

5. Ештон Катчер і Стів Джобс

3bcff.jpg

Як зізнався сам Ештон Катчер, він не тільки намагався зрозуміти Стіва Джобса таким, як більшість людей знали його, а й робив спробиз’ясувати, як він став таким крутим хлопцем. Готуючись до ролі, Катчер читав і дивився всі матеріали, які тільки міг дістати про Джобса.

Все ж деякі люди, включаючи, співзасновника компанії Apple Стіва Возняка, відзначили, що Ештону не вдалося точно відтворити особистість Джобса. Тим не менш, Катчер заявив, що для нього було великою честю грати людину, якою він дійсно захоплювався.

6. Аманда Сейфрід і Лінда Лавлейс

15e05.jpg

При підготовці у ролі Аманда Сейфрід читала книги Лінди Лавлейс і вивчала відеозапису її виступів. Вона також переглянула скандально відомий порнофільм «Глибока глотка», зіркою якого була Лінда.

Аманда також пройшла курс постановки нью-йоркського акценту. У серпні минулого року Сейфрід заявила, що фільм ризикований навіть за голлівудськими мірками і може зруйнувати її кар’єру.

Лінда Лавлейс засуджувала своє порно минуле. Вона навіть організувала рух проти порнографії. Лінда загинула в 2002 році в автомобільній аварії.

7. Чедвік Босмен і Джекі Робінсон

212c1.jpg

Перший афро-американець, який грав в MLB в сучасну епоху, Джекі Робінсон 15 квітня 1947 почав на першій базі в «Бруклін Доджерс». Але не все було так просто, так як протиборче команда весь час норовила його вдарити, коли він грав.

Гравців не зупиняли навіть попередження судді. Робінсон помер від серцевого нападу в своєму будинку в штаті Коннектикут 24 жовтня 1972.

Чедвік Босм заявив, що відчував велику відповідальність, граючи, але сам знімальний процес був надзвичайно захоплюючим.

8. Меттью МакКонахі і Рон Вудруф 

49b63.jpg

Меттью МакКонахі схуд на 50 фунтів, щоб зіграти наркозалежного хворого на СНІД Рона Вудруфа.

Сестра Вудруфа, Шарон Брейден, зізналася, що їй було важко спостерігати за грою Меттью — так він був схожий на її хворого брата.

Сам МакКонахі був приголомшений своїм виглядом на екрані, сказавши, «що схожий на рептилію» через сильну втрату ваги. МакКонахі отримав премію Американської кіноакадемії за кращу чоловічу роль.

9. Зої Салдана і Ніна Сімон 

f412b.jpg

Вибір на роль великої співачки і композитора Ніни Сімон Зої Салдана був спірним, якщо не сказати більше.

Домініканська актриса носила протез носа, афро перуку, а її шкіру затемнили. І все ж багато людей порахували це недостатнім і навіть заповнили петицію на Change.org, щоб роль віддали іншій акторці.

Але Салдана відхилила критику, заявивши, що грає у фільмі заради своїх темношкірих сестер і братів, оскільки Ніна Сімон означає багато чого для неї.

10. Майкл Дуглас та Лібераче 

f3eda.jpg

Майкл Дуглас розумів, що образ американського шоумена Лібераче — вельми нетрадиційний, але його зусилля окупилися.

Дуглас отримав Золотий глобус за кращу чоловічу роль у міні-серіалі або телефільмі, і премію «Еммі» за Видатного провідного актора в серіалі «За канделябрами».

Дуглас зустрічав Лібераче всього лише раз в Палм-Спрінгс, і сказав, що він «привернув своєю відкритістю.» Лібераче помер в 1987 році від ускладнень від СНІДу, хоча інформація, коли і як він став ВІЛ-позитивним, не була опублікована.