Ви ще заплатите за це: сувеніри, які не можна провозити до США

1. Підробки

f8eab.jpg

Купити за копійки заповітну сумку з логотипом Cucci або реліз на ДВД, що не вийшов на екрани голлівудського фільму може здатися спокусливим для багатьох американців — адже у себе в країні вони позбавлені таких надмірностей.

Потрібно пам’ятати, що відповідно до законодавства США підроблені товари — або що-небудь з використанням офіційно зареєстрованої торгової марки — вилучаються прямо на кордоні, плюс доведеться заплатити величезний штраф.

Нашим громадянам потрібно пам’ятати, що це ж правило поширюється на неліцензійне програмне забезпечення, яке вилучається прямо з електронним пристроєм, на якому воно встановлене.

2. Собаче і котяче хутро 

7c86e.jpg

Виявляється, деякі моторні ділки використовують у своїх виробах хутро домашніх улюбленців, маркуючи його під інші види хутра. Найчастіше ви й не підозрюєте, що, наприклад, пальто зроблено з шкурок нещасних кошенят.

Особливо цим грішать фабрики з пошиття одягу в Китаї та Росії. Штраф за ввезення подібного пальто на митниці може скласти від 3000 до 10 000 доларів.

3. Хаггіс

20f9b.jpg

Крім нав’язливого шотландського акценту, найчастіше люди везуть з Шотландії на батьківщину як сувенір хаггіс — щось типу домашньої ковбаси з серця, легенів і печінки вівці, втиснутих в овечий шлунок. Але на превеликий жаль багатьох американських туристів уряд США заборонив імпорт будь-яких харчових продуктів, які містять легені овець.

4. Свіжий плід аки

0a061.jpg

Американські громадяни, які весь час відпустки посилено занурювалися в ямайську культуру — носили косички, потягували травичку — все це час сиділи ще й на особливій дієті. Харчувалися стиглим плодом аки.

Логічно, що у багатьох виникає бажання привезти трохи цього чарівництва додому. Мало хто знає, але національний фрукт Ямайки дуже отруйний, якщо його не вчасно зірвати або ж невдало очистити. За ввезення його беруть штраф у розмірі 300 доларів США.

5. Справжній абсент

5d688.jpg

Багато туристів, що захопились напоєм імені Зеленої Феї в Празі, сміливо везти його додому. Але американцям потрібно подумати двічі, перш ніж купувати цей сувенір.

Славу потужного галюциногенного напою абсент отримав завдяки речовині Туйона, що витягується в процесі перегонки з полину.

Митники негайно конфіскують у вас пляшку, якщо в ній більш ніж 10 частин туйону. А ось сувенірні пляшки без туйону можна сміливо провозити

6. Гаїтянський барабан зі шкіри тварин

dc69d.jpg

Гаїтянські барабани заборонили до ввезення через спалах серед тамтешніх тварин смертельного захворювання — сибірської виразки. А як відомо, справжні барабани робляться саме зі шкіри корів.

На радість захисників тварин з Гаїті можна вести натуральну косметику з насіння льону. Вона абсолютно безпечна.

7. Яйця Kinder Surprise 

6adaa.jpg

Судячи з усього, американські діти не розрізняють оболонку з вершкового шоколаду та іграшки з твердого пластика, вкладені у всередину неї.

Тому ці яйця смерті були заборонені американським урядом до ввезення.

Чи жарт, одне контрабандне шоколадне яйце на кордоні США може обійтися вам як знамените яйце Фаберже: в 2500 доларів штрафу.

8. Кубинські сигари

b48f0.jpg

Один з найбажаніших сувенірів з Острова Свободи з часів Холодної Війни заборонений до ввезення в США. Затягування може обійтися в 55 000 доларів.