Найбільш автомобілізовані країни

Населення індустріальних і постіндустріальних країн становить усього 20% від населення планети, проте частка машин, яка припадає на ці держави, сягає 80%. На відміну від ціни на електрику, на яку впливає використання енергії вітру чи сонця, пальне і далі дорожчатиме.

Цього року в невеличкій Португалії широко розповсюдився новий вид крадіжок – крадіжки пального просто з машин. І недивно, бо ж у Португалії найбільша кількість автомобілів на душу населення в усій Європі. Скільки саме машин припадає на середнього португальця, а також які країни потрапили до десятки найбільш автомобілізованих знають аналітики журналу Forbes.

Найбільш автомобілізовані країни (Forbes, 2006)
КраїнаОпис
Португалія1. Португалія778 автомобілів на 1000 людей У країні процвітає чорний ринок бензину. Мішенями для злочинців стають як вантажівки, звідки можна злити від 500 до 1000 літрів пального, так і малолітражні легковики.
США2. США 755 автомобілів на 1000 людей До 2005 року США за кількістю авто на душу населення випереджали усі країни світу. Однак американські машини вирізняються високою витратою пального, тож нині, коли ціни на бензин злетіли вгору, кількість авто зростає не так стрімко. А ще якийсь десяток років тому в Америці машин було в кілька разів більше, ніж водіїв. Велику популярність у США мають спортивні машини – ще у 1990 році їхня частка перевищувала 10% усіх американських авто.
Нова Зеландія3. Нова Зеландія 735 автомобілів на 1000 людей Всупереч поширеній думці, люди, котрі живуть на островах, користуються автомобілями частіше за мешканців материка. Отже, острів’яни частіше є власниками машин. У Новій Зеландії водії – переважно міські мешканці, бо ж 80% населення країни, а це 4 млн. людей, живуть саме там.
Люксембург4. Люксембург 727 автомобілів на 1000 людей У крихітній країні Люксембург є один аеропорт, 200 км автобанів і понад 330 тис. машин. Варто сказати, що станом на 2006 рік Люксембург посідав перше місце у світі за обсягом ВВП на душу населення. Якщо ціни на пальне вдарять по кишені люксембурзьких водіїв, це означатиме, що інші європейські автомобілісти давно ходять пішки.
Icландія5. Icландія 719 автомобілів на 1000 людей Якщо у США мешканці сільської місцевості мають більше авто, ніж ті, що проживають у містах, а в Канаді навпаки, то в Ісландії пропорція машин у селі та місті однакова. Тут усі вміють керувати авто. Що ж до вподобань, то віддають перевагу невеличким вантажівкам. До речі, в цій країні немає залізничного сполучення – усі потрібні вантажі перевозять морем чи автошляхами.
Iталія6. Італія 666 автомобілів на 1000 людей Американці у захваті від італійських машин, так само як і самі італійці. Певно, і тим і іншим імпонують спортивні красуні Ferrari та Lamborghini. Італія не зменшує обсягів автомобільного виробництва, враховуючи значний попит.
Aвстралія7. Австралія 659 автомобілів на 1000 людей Австралійські машини викидають найменше шкідливих речовин у повітря. До того ж, у цій державі найбільша кількість авто, що їздять на екологічному пальному.
Японія8. Японія 612 автомобілів на 1000 людей Якщо взяти показник кількості авто на квадратний метр, то Японія виявиться лідером. Навіть Нідерланди залишаться далеко позаду. І не дивно, бо ж Японія – один із найбільших виробників автомобілів у світі.
Словенія9. Словенія 598 автомобілів на 1000 людей Щорічно у Європі крадуть близько мільйона машин. Із цих злочинів дві третини розкривають по гарячих слідах. А от за третиною викрадень стоять організовані групи, що переправляють авто з Іспанії, Великобританії та Данії у Східну Європу, на Близький Схід та у Північну Африку. Словенія є ключовою країною, через яку відбувається транзит таких машин.
Франція10. Франція 595 автомобілів на 1000 людей У Франції найбільш розгалужена, довга і надійна транспортна система в усій Європі. Паризький метрополітен на другому місці за обсягом пасажирських перевезень після московського – 1,365 млрд. пасажирів у 2005 році. До того ж, у франції найшвидша у світі залізниця. Однак, попри всі зусилля уряду, який витрачає великі гроші на покращення системи громадського транспорту, проблема величезної кількості автомобілів залишається для Франції актуальною.