Що треба зрозуміти перед тим, як заводити дітей

Ви можете прочитати всі книги по вихованню дітей, але це не підготує вас в достатній мірі до появи дитини. Вся інформація на форумах, в книгах і Інтернеті – лише верхівка айсберга. Поки ви на власному досвіді не зіштовхнетеся з труднощами виховання, не зможете до кінця усвідомити, як складно доглядати дітей.

Але є кілька основних речей, про які ви повинні дізнатися перш, ніж станете батьками.

Можете забути про нічний сон

5863c.jpg

Незалежно від того, говоримо ми про немовля або про п’ятирічну дитину, ви повинні зрозуміти, що матимете проблеми зі сном. Немовлята рідко спокійно сплять довше трьох годин, а коли підростають – бояться засинати без батьків або світла. У шкільний період вам доведеться вставати на годину раніше, щоб приготувати сніданок і змусити дітей піднятися з ліжка.

Коли ця стадія проходить, починаються проблеми з пізніми приходами дитини додому на вихідних або засиджуванням за ноутбуком. Тому потрібно бути готовим до того, що дні блаженного сну залишаться далеко позаду.

Ви не єдина людина, яка може впливати на дитину

bfa68.jpg

Незважаючи на те, що ви намагаєтеся вберегти дитину і кожен день показуєте, як сильно її любите, ви не можете контролювати все за межами будинку. Це нормально, що у дітей можуть виникати конфлікти з вчителями, однолітками або ким-небудь ще, а також формуватися нові звички і погляди на життя. Згадайте себе в цьому віці.

Вам потрібно буде запам’ятовувати великий обсяг інформації

065ee.jpg

Коли ви відповідаєте не лише за себе, але і за своїх дітей, вам потрібно запам’ятовувати всілякі речі: починаючи з призначення лікаря і закінчуючи домашнім завданням. Додайте сюди брак сну і ви, безсумнівно, почнете плутатися в датах здачі шкільних проектів і днях тижня.

Дітей постійно потрібно годувати

ef8ee.jpg

Мова йде не про просте готування їжі тричі на день, а про цілу розробку раціону харчування (з потрібною кількістю білків, вуглеводів і жирів). Необхідно стежити за тим, щоб харчування було збалансоване, і дитина отримувала достатню кількість вітамінів.

Звикайте до хаосу в будинку

aa0e0.jpg

Діти хаотичні і полюбляють безлад. Вам більше не вдасться утримувати будинок в ідеальній чистоті, як би ви не старалися. Дитині досить п’яти хвилин, щоб перевернути кімнату догори дном.

Займатися дітьми іноді може бути нудно

d9bdd.jpg

Вам здається, що сидіти в офісі цілий день – це нудно? Повірте, з дітьми може бути в сто разів важче. Жоден начальник не змусить вас грати в «Гусячу прогулянку» (гра-бродилка) 50 разів поспіль.

Ви почнете нагадувати власну матір

dd137.jpg

Одного разу ви зловите себе на думці, що ставите ультиматум дитині так само, як це робила ваша мама. Згадайте себе в дитинстві, як часто ви вимовляли фразу «коли я виросту, ніколи не скажу таке своїй дитині»? Виявляється, все набагато складніше.