Феномен популярності або 5 переваг простих браузерних ігр

1199f.jpg

Надворі 2010 рік — час, коли індустрія комп’ютерних ігор розвивається безумно швидко, коли тривимірною графікою, новими технологіями й позахмарними системними вимогами до ігор нікого не здивуєш. Як правило, усі ці ігри мають барвисту графіку, багато цікавим сюжетом.

На цім тлі дивним виглядає той факт, що усе більше й більше людей гра у прості браузерні Інтернет гри.

Ми спробували проаналізувати даний феномен на прикладі однієї з найбільш популярних на сьогоднішній день таких ігор «Старий бійцівський клуб».

1. Соціальна сторона гри.

Як показують соцопитування, більшість гравців тягне саме соціальна спрямованість ігор. Адже браузерні Інтернет ігри — це ігри з реальним суперником — живою людиною, а не гра зі штучним інтелектом. Адже погодтеся, виграти в реального суперника набагато цікавіше, чим в «бота».

В онлайн іграх присутній повноцінний чат, в якому Ви можете, як побалакати відверто із другом, так і посперечатися з недругом.

До того ж, у таких іграх розвивається творчість, проводяться всілякі конкурси, вирує життя на форумі.

Створюються всілякі клани: співтовариства людей зі спільними інтересами. І це не тільки ігрові інтереси. Це співтовариства справжніх друзів.

В «Старому бійцівському клубі» соціальна сторона виявлена ще таким протистоянням, як протистояння «Світла» і «Тьми». Тобто Ви, як гравець, можете самі вибрати, ким Вам бути: світлим чи темним. І далі йти по обраному шляху. Не підходить ні «світло», ні тьма? Ви справжній нейтрал? І така схильність є в грі «Старий бійцівський клуб». І це знову ж несе вам свої «нейтральні» переваги.

Та, що говорити, люди одружаться й розлучуються у віртуальному світі. Тобто переживають справжні, яскраві емоції.

Погодьтеся, у жодній грі з «диска» цього немає.

2. Простота та інтуітивно зрозумілий інтерфейс.

Так саме простота. Не потрібноо довго думати й розбиратися в заумних правилах або керуванні. Усе просто й зрозуміло. На підтвердження приводимо скриншот із усе тієї ж онлайн гри.

88d9d.jpg

3. Мінімальні системні вимоги.

Для гри підійде любий компьютер, будь то у Вас старенький Pentium абл останній 8‑ядровий процесор.

4. Простота використання та легкий старт.

Безумовний плюс таких ігор у тому, що не потрібна установка. Тобто не потрібно витрачати ні секунду часу, перед тем як почати грати. Адже все, що потрібно для гри, Інтернет- браузер, є на всіх комп’ютерах, будь ви на роботі, удома або в гостях. Усе що потрібно, що б почати гру — це просто набрати адресу в браузері.

5. Умовна безкоштовність.

Звичайно, за серйозні бонуси й переваги в онлайн іграх також доводиться платити, але в цілому можна зовсім більш ніж комфортно грати безкоштовно. До того ж гра надає багато заробітків ігровим шляхом.

І найголовніше , Вам не потрібно платити, що б спробувати й зрозуміти, чи подобається Вам чи ні. Адже більшість звичайних ігор відбувається за принципом: «заплати — пограй(одержи задоволення)». Тут усе навпаки.

Як видно, феномен популярності браузерних ігор зовсім не феномен, а скоріше закономірність. Спробуйте й Ви свої сили в найбільш популярній й цікавій онлайн грі.

e00e1.jpg