Професії, які сприяють зайвій вазі

Лишний вес профессия

Заїдає стрес на робочому місці ? Ви не самотні , особливо , якщо ви вчитель початкової школи або секретар. Згідно з опитуванням проведеним Careerbuilder.com , адміністративні працівники найбільш часто скаржаться на зайву вагу.

Майже 70 відсотків працівників , зайнятих на таких позиціях , кажуть , що додали у вазі на своєму поточному робочому місці. За ними в рейтингу найбільш товстих представників професій товпляться 56 відсотків інженерних працівників.

Крім них , медсестри , вчителі та ІТ ‑спеціалісти також потрапляють в клуб володарів зайвих кілограмів. У ході маркетингових досліджень фірми Harris Interactive для Careerbuilder було проведено опитування серед 3690 працівників з повною зайнятістю.

Нижче наведено короткий огляд професій , представники яких частіше за всіх заявляли , що додали у вазі на поточних робочих місцях.Працівники , які повідомили , що набрали вагу , вважають це наслідком сидячого способу життя.

Не менш 56 відсотків працівників заявили , що малорухливий спосіб життя привів до додатку в вазі .

«Оточення, у якому ми нині працюємо , прив’язує все більше і більше людей до їх столів \ робочих місць, і , на жаль, вони не можуть виділити час, щоб повправлятися або просто прогулятися», говорить Майкл Ервін, прес ‑секретар Careerbuilder. com.

Сидяча робота за столом дає пояснення, чому товстіють ІТ ‑фахівці та юристи, але це навряд чи може бути причиною аналогічної проблеми у фізично більш активних медсестер і шкільних вчителів.

Тридцять п’ять відсотків працівників вважають, що збільшенню ваги сприяє постійний стрес на роботі, а 26 відсотків відносять це до звички їсти за робочим місцем.

Значна частка працівників, 41 відсоток, стверджує, що вони набрали вагу на нинішньому робочому місці і це більше ніж один — два кілограми. З них 59 відсотків заявляють, що набрали більше 10 фунтів, а тридцять відсотків на новій роботі отримали більше 20 фунтів зайвої ваги.

Звичайно ж керівників компаній можуть не особливо турбувати проблеми із зайвою вагою їх співробітників, але варто відзначити , що надмірна вага призводить до проблем зі здоров’ям, що означає збільшення витрат на охорону здоров’я .Звичайно ж робота не завжди призводить до набору зайвих кілограмів.

Шістнадцять відсотків учасників опитування повідомили, що зуміли скинути пару зайвих кілограмів на новому робочому місці. На жаль, Careerbuilder не володіє інформацією, які професії сприяють набуттю стрункої фігури.

Професії, які сприяють зайвій вазі
ПрофесіяПроцент, які повідомили про зайву вагу, %
1Асистент керівника/​секретар69
2Інженер56
3Вчитель\інструктор51
4Медсестра51
5IT-спеціаліст\системний адміністратор51
6Юрист, суддя48
7Оператор машин на збірці\виробництві45
8Вчерний39