Найкрасивіші мови світу

Насправді, виділити найкрасивіші мови складно в силу різноманітності в смаках людей, а також через відсутність єдиної оціночної шкали. Коли ми говоримо про красу мови, то зазвичай виходимо з власної думки про людей і культуру. Тому вважається, що у Франції і Італії говорять прекрасною мовою, так як ці країни пов’язані з мистецтвом. І навпаки: якщо країна асоціюється з чимось не дуже хорошим, як Німеччина, то мову не вважають красивою.

1eed1.jpg

Важливо відзначити, що Марк Твен, який творив перед Голокостом і Світовою війною, вважав німецьку мову нездатною висловлювати гнів або агресію. З тих пір мова мало в чому змінилася, проте ставлення до неї стало іншим.

Досить часто різні сайти проводять опитування на тему «найкрасивіші мови світу» і результати завжди відрізняються. Деякі при відповіді на питання про красу мов стверджують, що найкрасивіша мова для людини – її рідна.

Однак давайте подивимося на результати досліджень, в яких брали участь представники всіх країн.

Рейтинг найкрасивіших мов за звучанням:

МОВАМІСЦЕ

Італійська1

Французька2

Іспанська3

Португальська4

Китайська5

Англійська6

Російська7

Фінська8

Японська9

Арабська10

Як ви можете побачити, на перше місце вийшла італійська мова. Її обрали майже 19% учасників опитування. З невеликим відривом на другій позиції стоїть французька.

Не увійшли до десятки, але впритул наблизилися до неї іврит, українська, німецька, перська і угорська мови.

Рейтинг найкрасивіших мов світу за написанням:

МОВАМІСЦЕ

Арабська1

Китайська2

Французька3

Японська4

Грецька5

Іспанська6

Іврит7

Російська8

Корейська9

Італійська10

За результатами опитування видно, що учасники віддавали перевагу екзотичним типам письма, несхожим на їхнє власне. Найкрасивішою мовою за написанням була названа арабська (18% голосів). Друге місце посіла китайська мова (13%).

838ab.jpg

Не потрапили в десятку, але отримали значну кількість голосів англійська, грузинська, перська, німецька мови і санскрит.