10 найбезглуздіших сучасних приладів

Часом інженерні рішення спрямовані не на створення принципово нових речей, а лише на задоволення побутових потреб. Інколи до цієї долучаються дизайнери та звичні речі перетворюються на сміливі та часом безглузді новинки

1. USB — порт зі танцівницею (The USB pole dancer)

Авторам цього гаджету спало на думку зекономити на дозвіллі та замість відвідин нічних клубів зупинити свій вибір на оригінальному галеті – USB –порті, який прикрашений танцівницею.

3282b.jpg

2. Літаючий будильник (The Flying alarm clock)

Такий будильник здатен підняти з ліжка будь-кого, адже вимкнути його досить важко. Хуткий та надокучливий як москіт прилад справді літатиме по кімнаті, бездоганно виконуючи свою основну функцію.

7a225.jpg

3. Кишеньковий душ (The Pocket Shower)

Таку мрію кожного мандрівника , хто страждає від спеки чи від лютого холоду, вже втілено в життя. Тож тепер комфорт та останні досягнення цивілізації можуть легко пересуватись разом із вами.

da398.jpg

4. Паперовий планшет для електронної пошти (The paper e‑mail pad)

Сама назва справляє дивне враження і одразу важко зрозуміти призначення цього винаходу. Виявляється , вся справа у звичках тих, хто звик користуватись електронною поштою навіть тоді, коли доступ до мережі відсутній. Тож в пригоді стане такий планшет, виготовлений із звичайного паперу. Написаний за допомогою такого гаджету лист відправляти все ж доведеться старим дідівським способом.

011e3.jpg

5. Електрична пускова установка для паперових літаків (The electric paper airplane launcher)

Якщо ви найкращий майстер з виготовлення паперових літаків та мрієте аби ваш літак зміг без перешкод долати відстані між сусідніми столами або ж влучити прямісінько в обличчя начальникові, завдавши останньому якщо не смертельне поранення, то принаймі підбивши око, цей пристрій просто створений для вас. Уявіть лише, що розмістивши паперовий літачок між двома дисками установки, ваш літак набуде швидкості у 48 км/​год.

72e96.jpg

6. Футболка з детектором Wi-Fi (The Wi-Fi Detector T‑shirt)

Надягнувши таку футболку вам не доведеться питати у перехожих, де найближча кав’ярня зі безпровідним зв’язком. Оснащений батареєю топ безпомилково вкаже вам на силу Wi-Fi.

54e59.jpg

7. Детектор брехні (The De-fib-ulator Lie detector)

Робота цього пристрою заснована на зміні вібрації голосу, вказуючи на брехню шляхом вимірювання останніх. У момент неправдивих слів на екрані гаджету з’являється ніс, що починає рости. Ідея не нова, але достатньо цікаво втілена.

61e2d.jpg

8. Бункер для банану (The Banana Bunker)

Хочете захистити свій банан?Тоді саме цей винахід для вас. Безглуздість винаходу доводити непотрібно.

d77b9.jpg

9. Туалет- портфель (The briefcase toilet)

Про портативний душ ми вже розповіли і на черзі туалет у вигляді кейсу. Про необхідність такого пристрою навряд чи потрібно довго говорити.

e225a.jpg

10. Тостер з повідомленнями (The Message Toaster)

Такий тостер створений для справжніх романтиків. Уявіть собі, як зворушливо отримати на сніданок хліб із лагідними словами, випеченими за допомогою такого незвичайного тостера. Аби лишити повідомлення на шматочку хліба достатньо лише написати його на поверхні тостера.

7cb98.jpg

Джерело: Сomputersight.com — американське інтернет видання, що публікує новини ринку комп’ютерних технологій. Читачі можуть надсилати свої матеріали.