Топ-10 соціальних медіа

Соціальна мережа Facebook зайняла в США перше місце за кількістю проведеного в ній часу серед всіх інтернет-ресурсів. Згідно з дослідженням Nielsen, в травні 2011-го року користувачі витратили на Facebook в цілому 53 мільярди хвилин.

За даними того ж дослідження, другими за популярністю стали сайти і сервіcи Yahoo, яким користувачі приділили 17,2 мільярда хвилин. Третім «поглиначем» часу став Google — 12,5 мільярдів хвилин.

Експерти Nielsen опитали 1865 дорослих жителів США і прийшли до висновку, що соціальні медіа з’єднують користувачів не тільки один з одним, а й з усіма місцями, які вони відвідують і тим, що вони дивляться і купують. Аналітики також відзначили стрімке зростання соціальних медіа — сьогодні 4 з 5 активних користувачів інтернету відвідують соціальні мережі.

Згідно з власної статистикою Facebook є найбільшою соцмережею в світі. Її аудиторія нараховує 750 млн активних користувачів по всьому світу. При цьому 50% з них заходять на сайт щодня.

У Nielsen також заявили, що зараз на соціальний мережі та блоги припадає близько 23% від загального часу перебування в мережі. Для порівняння, це в два рази більше часу, що витрачається на онлайн-ігри — 9,8%. Третім найпопулярнішим «видом діяльності» в інтернеті є електронна пошта (7,6%).

Топ-10 соціальних медіа, млрд хв

55566.jpg

ba412.jpg

17df4.jpg