Найкращі фотографії природи від National Geographic

Всесвітньо відомий своїми унікальними знімками дикої природи і життя на планеті Земля журнал National Geographic знову провів конкурс найкращих знімків року. У конкурсі взяли участь понад 16000 робіт на такі тематики, як природа, люди, місця. Ці знімки були зроблені в 2009 – 2010 роках. Фотографії відбиралися у три етапи. У першому турі група експертів оцінювала кожне фото за такими критеріями, як творчість — (50%) і якість знімка (50%). У другому турі експерти обрали переможців конкурсу — від кожної категорії по декілька фіналістів. І вже на третьому етапі був обраний головний переможець. Але незважаючи на офіційні результати конкурсу читачі інтернет-версії журналу теж голосували за найкраще на їхню думку фото. National Geographic представляє фіналістів та переможців категорії «Природа «.

c6386.jpg

Закон виживания. Чапля спіймала білку у парку. Каліфорнія, США.

2c63d.jpg

Білий ведмідь бризкається.Калинінградський зоопарк, Росія

bdefc.jpg

Морський диявол та зграя рибок Два гігантські скати пропливають крізь зграю рибок, Мальдівські острови.

37b7c.jpg

Маленький гриб.У горщику з кактусом виріс маленький гриб.

b3000.jpg

Останній в своєму роді.Раджан останній плаваючий в Океані слон на Землі. Раніше слонів жорстокими методами змушували перепливати між Андаманських островами, переносячи вантаж. У свої 60 Раджан на пенсії, і він — єдиний, хто вижив. Тепер він насолоджується плаванням і гуляє зі своїм доглядачем серед дерев, які він колись повинен був переносити. Він дійсно останній у своєму роді.

f8c6b.jpg

Мультиосередкова гроза, США

e9bad.jpg

Колібрі.

bc843.jpg

Згадуючи Веру.Цей знімок зобразив стрибок косатки, яку спостерігачі назвали Вірою. Вона була дуже доброзичливою і вітала човни, що пропливали повз. Через два місяці після того, як був зроблений знімок, Віра пропала без вісті.

59cec.jpg

Інтуїтивна уважність Підв’язковий вуж прокладає собі шлях у гараж фотографа.

1677c.jpg

Сутінкові хмари, гора Маттерхорн, Пеннінські Альпи

01a1e.jpg

Голіаф в «клубку» сардин

b0586.jpg

Лев у тіні, Індонезія

f9569.jpg

Рибка, яка більше ніколи не попливе. Рибка стала жертвою посухи, якої провінція Юньнань не бачила останні 100 років, КНР.

7d8d4.jpg

Вибір глядачів в категорії «Природа» Посмішку!  Фотограф прийшов до заповідника за знімком тигра і раптом наткнувся на мавпочку, яка буквально проходу йому не давала. Коли вона нарешті привернула увагу фотографа, вона встрибнула на термітник і прийняла позу, немов би попросила її сфотографувати. Не запланований кадр вийшов вдалим.

07ad2.jpg

Переможець категорії «Природа» і Переможець Конкурсу фотографій National GeographicВиверження вулкана Рінджані. Цей унікальний вид, яким фотограф поділився з глядачами, вражає: це не тільки мить виверження вулкана, це час, що зупинився, що змушує замислитися про вічне і про те, що минає.