Відомі логотипи з прихованим змістом

Відомий дизайнер Ло Мін Мін, серед клієнтів якого Google, Dropbox і Microsoft, вважає, що для створення гарного логотипу потрібно запам’ятати три ключові принципи: «зробити його особливим, незабутнім і впізнаваним». Деякі з найвідоміших логотипів у світі, та інші трохи менш відомі, несуть приховані смисли, які роблять їх ще більш особливими і тими, що запам’ятовуються.

1. Sony Vaio

7e61a.jpg

Хвилясті «V» і «A» представляють аналоговий сигнал, а двійкові «Я» і «О» являють собою цифровий. Сполучені разом, ці букви не тільки вимовляються як Vaio, але і зображують «Історію і еволюцію технології від аналогового до цифрового».

2. Amazon

f86a2.jpg

Нижнє підкреслення стрілкою не тільки символізує посмішку, з якою щасливі клієнти будуть користуватися сервісами компанії, але і вказує на першу і останню букви англійського алфавіту від А до Z.Тобто, якщо вам щось потрібно, то на Amazon є усе на всі букви алфавіту.

3. Toblerone

b68a5.jpg

У той час як на логотипі шоколадної компанії зображена вершина гори Маттерхорн — що представляє її швейцарську спадщину — на схилі гори захований силует ведмедя.

Ведмідь може бути знайдений на гербі рідного міста компанії Toblerone Берна.

4. Toyota

d2825.jpg

У 1990 році компанія Toyota дебютувала з логотипом на американських автомобілях у вигляді трьох еліпсів, що перехрещуються . У логотипі Toyota еліпси символізують об’єднання сердець їхніх клієнтів і сердець продукції Toyota.

5. Лондонський симфонічний оркестр

034bd.jpg

Крім того, що логотип являють собою ініціали LSO — Лондонський Симфонічний Оркестр, він зображує диригента оркестру в дії.

6. Picasa

577a1.jpg

Барвисті сегменти на зовнішній стороні логотипу символізують затвор камери, а темний простір всередині показує обриси будинку (тобто «Casa» на іспанській мові).Picasa це програмний пакет, де ви можете зберігати всі ваші фотографії — це будинок для ваших фотографій.

7. Тур де Франс 

4d5eb.jpg

«R» — це людина, яка їде на велосипеді на цьому логотипі найвідомішої в світі гонки на велосипедах.

8. Вікіпедія

2107e.jpg

На сайті Вікіпедії написано: «Кожен шматочок несе гліф (буква або інший символ), або гліфи, символізують багатомовність Вікіпедії.Як і у випадку з латинською буквою «W», ці гліфи є в більшості випадків першим гліфом або гліфами з імені «Вікіпедія» в цій мові. Порожній простір у верхній частці представляє неповноту проекту, статті та мови, які ще не додали «.

9. BMW

32252.jpg

Логотип BMW є даниною поваги до авіаційної історії компанії. Логотип показує гвинт в русі, а синя частина являє небо. Це пов’язано з роллю компанії в побудові авіаційних двигунів для німецьких військових під час Другої світової війни.