10 цінних знахідок на смітниках

Ідучи повз хорошу річ, яка нікому не належить, важко стриматись і не притягти її додому. Журнал iVillage, провівши серед своїх читачок опитування, з’ясував: 76% із них щось та підбирали на вулиці. Знахідки часом бували настільки несподіваними, що журнал не втримався й уклав список десяти найцінніших.

10 цінних знахідок на смітниках (iVillage, 2009) 

Сюрприз від Tiffany1. Сюрприз від Tiffany Металеві коробочки у купі сміття можуть принести прибуток. Як? Пильніше придивляйтеся до них. Якщо раптом побачите бренд Tiffany, негайно хапайте знахідку і йдіть геть швидким кроком. На аукціоні eBay за таку коробочку під маркою Tiffany виручили $200!

Коштовності2. Коштовності Якимось дивовижним чином на смітник іноді потрапляє справжній скарб. Чи то пірати забувають ховати награбоване на тропічних островах, чи то старенькі бабусі через хворобу Альцгеймера пакують свої коштовності у пластикові пакети й виносять разом зі сміттям – достеменно невідомо. Але часом серед непотребу трапляються справжні дорогоцінності.

Антикварні іграшки3. Антикварні іграшки Старі дитячі іграшки – справжній скарб для колекціонерів. Це можуть бути і порцелянові ляльки, і металеві моделі літачків чи танкерів, не кажучи про залізницю чи пароплав.

Дизайнерські аксесуари4. Дизайнерські аксесуари За сумочку від Louis Vuitton зовсім не обов’язково віддавати шалені гроші. Якщо вам поталанило із сусідами, дизайнерські аксесуари самі до вас прийдуть. Цілком вірогідно, що поруч живе багата гонорова мадам, яка вважає непристойним носити сумочку з колекції минулого сезону.

Будинок зі сміття5. Будинок зі сміття На смітник часто потрапляють непогані ще віконні рами, двері, паркет і перегородки. За наявності бажання, часу і певних умінь можна знову пустити цінний натуральний матеріал на службу людині. Цей будинок, наприклад, зводять переважно з будівельних відходів.

Аксесуари для саду і дому6. Аксесуари для саду і дому Мрієте оформити садибу в стилі кантрі? Що ж, тут можна зекономити. Вирушайте на найближче сільське звалище – там на вас чекають милі садові хвірточки, глиняні горщики, пасторальні плетені кошики, а то й грубо тесані садові лавки.

Ретро-інтер'єр7. Ретро-інтер’єр Трішки фантазії та столярських навичок – і зі старого мотлоху постав чудовий комплект у стилі ретро. Витрати – хіба що на фарбу і дерматинові сидіння, а унікальність та ексклюзив гарантовані.

Вінтажні оздоби8. Вінтажні оздоби Як зібрати найбільшу колекцію, наприклад, сердечок? Правильно, шукати їх на смітниках принаймні раз на рік – після Дня Святого Валентина.

Безкоштовні меблі9. Безкоштовні меблі Нерідко для молодих людей першими меблями стають меблі «з чужого плеча». Нічого дивного: попереднім власникам виставити старі шафи і столи на вулицю набагато простіше, ніж морочитися з вантажівкою, вивезенням та іншими подібними речами. Читачка iVillage зізнається, що знайдені на звалищі меблі прослужили їй тривалий час – 10 років, а потім їй вдалося продати їх і виручити цілих 10 доларів!

Камінна решітка10. Камінна решітка Ви цікавилися цінами на вироби з кованого заліза? Поцікавтесь, і ви зрозумієте, наскільки приємний сюрприз – камінна решітка, знайдена на звалищі. Старовинна з вигляду решітка може служити вірою і правдою не одному поколінню своїх господарів.