Відомі діячі науки і політики з татуюваннями

Шкодуєте, що витатуювали ієрогліф на плечі або зірочку на щиколотці? Не сумуйте! Великі люди і царські особи теж робили подібні дурниці.

1. Томас Едісон 

Томас Эдисон тату

Татуювання ніколи б стали такими популярними, якби не винахід великого американця — запатентоване Едісоном — «електричні перо» підготувало грунт для появи першої тату — машинки. Логічно, що на передпліччі винахідника красувався геометричний візерунок «шахматкою».

2. Джордж Оруелл 

2. Джордж Оруэлл татуировка

Автор знаменитого роману — антиутопії «1984» також бачив плями. Його плями були яскраво-сині і красувалися на кісточках пальців. Імовірно ці плями виникли в дні бунтарської молодості письменника, коли він служив поліцейським в колоніальній Бірмі.

3. Джеймс Полк 

Джеймс Полк татуировка

11‑й президент Америки приєднав Техас, але у нього була й інша спадщина, яке було настільки ж міцною: починаючи з нього західні люди полюбили татуювання у вигляді китайських ієрогліфів. Татуювання Полка переводилося дієсловом «прагнути».

4. Тедді Рузвельт

Эндрю Джексон

Полк був не єдиним татуйованим президентом. Тедді Рузвельт прикрасив свої груди родинним гербом.

5. Ендрю Джексон 

Эндрю Джексон тату

Відомо, що сімнадцятий президент США, скандально відомий своїм сварливим характером, ніколи першим не закопував сокиру війни, напевно тому, що у нього був намальований на його внутрішній стороні стегна томагавк.

6. Дороті Паркер 

Дороти Паркер тату

Гостра на язик письменниця носила маленьку синю зірку біля її ліктя в пам’ять про п’яної ночі в 1930 році.

7. Уінстон Черчилль 

Уинстон Черчилль татуировки

Станом на 2012 рік, Великобританія утримувала звання найбільш татуйованої світі нації, і ця тенденція відноситься до всіх віках. Навіть Черчілль носив свого роду боді-арт: татуювання якоря на передпліччі.

8. Баррі Голдуотер 

Барри Голдуотер татуировки

Сенатор Баррі «Консервативний» Голдуотер прикрасив свою руку півмісяцем і чотирма точками — розпізнавальним знаком організації з Арізони «Люди Смокі», діяльність якої присвячена збереженню індіанської культури.

9. Цар Микола II 

Царь Николай II татуировки

У 1891 році російський імператор Микола II відвідав Японію з метою поліпшення російсько-японських відносин. Під час поїздки він пережив спробу замаху, а також привіз додому сувенір: барвистого дракона на правій руці.

10. Король Гарольд II 

Король Гарольд II татуировки

Татуювання були модні серед знаті ще в незапам’ятні часи. Після ганебної поразки короля Англії Гарольда II, його соратники змогли впізнати його тіло після бою завдяки його татуювань і, зокрема, тату з ім’ям дружини короля — Едіт, написаному біля серця.