Кращі приклади гуманізму в сучасній кризі біженців

1. Цей хлопчик вирішив поділитися своїми іграшками з біженцями, що прибувають на центральний вокзал Мюнхену.

a2372.jpg

2. Сандра Цілігеріду і група її друзів врятували сирійського біженця, якого вони знайшли на мілині в море недалеко від грецького острова Кос. Він чіплявся за рятувальний жилет і дрейфував в морі протягом 13 годин.

35b93.jpg

3. Мюнхенський поліцейський, який скористався моментом, щоб хлопчик приміряв його капелюх.

5b4d4.jpg

5. Антоніс Делігіоргіс вирішив пірнути у воду і поодинці витягнув 20 сирійських біженців з води, побачивши, як їх човен вдарилася об скелі і розлетілася на друзки біля берегів острова Родос, Греція.

42602.jpg

6. 50.000 пожертв було залучено для цього сирійця з табору палестинських біженців після того, як він був сфотографований на вулиці, де він продавав ручки, щоб прогодувати свою сім’ю.

d134b.jpg

Абдул Халім аль-Кадер сподівається використовувати гроші, щоб перевезти свою сім’ю в Європу. «Все, що я хочу — це виховувати своїх дітей, — сказав Кадер, — відправити їх в школу, допомогти їм отримати освіту.» 7. Ці угорці виставили на магістралі їжу. І забезпечили водою біженців, що йдуть пішки до Австрії.

6aeb4.jpg

8. Більш 25000 чоловік у Відні, вийшли на вулиці, щоб показати, що готові вітати біженців.

d46e9.jpg

9. І 10000 австралійців, які згуртувалися в містах по всій країні, вимагаючи від уряду уваги до питання про біженців.

912c4.jpg

10. Художники з усього світу почали створювати красиві і несамовиті твори мистецтва на честь Айлана і Галіпа Курді, сирійських малюків, чиї смерті в морі минулого тижня жахнули весь світ.

Один із прикладів такої творчості — стіна з графіті в Сорокаба, Бразилія.

1393e.jpg

11. Момент, коли Лейт Маджид, сирійський батько, був сфотографований в сльозах радості під час прибуття з сином і дочкою на грецький острів Кос.

На цьому фото Маджид і його сім’я, після того, як були прийняті три тижні потому в таборі біженців в Берліні.

31655.jpg

6eb9b.jpg

12. Німецькі та австрійські активісти порушили угорський закон, щоб зібрати автомобільний конвой для доставки біженців до Австрії.

bdb7f.jpg