Злочини проти моди, які щодня скоюють чоловіки

1. Білі шкарпетки із туфлями 

Белые носки и туфли

Білі шкарпетки з туфлями ненадовго завоювали популярність у середині 90-их років, але добре, що це поєднання знову не повернулося в моду. Класичну взуття слід носити тільки з вовняними або бавовняними шкарпетками в темних тонах. Білі шкарпетки залиште для спортивного взуття і штанів.

2. Неправильно застібнутий піджак 

Неправильно застегнутый пиджак

Навіть якщо на вас добре скроєний костюм, неправильна кількість застебнутих гудзиків на вашому піджаку може розтягнути його дивним чином. Є кілька простих порад, як цього уникнути.

Двобортні піджаки майже завжди повинні бути застебнуті. Костюм з двома гудзиками застібайте на верхню, а з трьома — на дві верхні або на середню. І не важливо, який піджак ви носите, завжди розстібати його, коли сідаєте.

3. Набиті кишені 

Набитые карманы

Кишені ваших штанів призначені для того, щоб засунути туди руку або покласти тонкий гаманець. Не більше того. Це не місце для зберігання громіздкого кошелка, забитого банкнотами і монетами, або ж мобільного телефону, зв’язки ключів і торішніх квитанцій.

Так що відстовбурчені кишені — вірна ознака того, що вам пора завести сумку. Якщо ви не звикли завантажувати себе носінням сумки, то постарайтеся розподіляти речі у внутрішніх кишенях піджака чи куртки.

4. Мішкувата одежа 

Мешковатая одежда

Одна з найбільших помилок світу чоловічої моди полягає в тому, що одяг на розмір більше виглядає краще, ніж той, що більш облягає. Правда в тому, що навіть на великих чоловіках більш приталений одяг виглядає виграшніше.

Звичайно ж, «приталений» — зовсім не синонім «в обліпку». Якщо ви раніше були фанатом мішкуватою одягу, спробуйте під час наступного походу по магазинах приміряти щось на розмір менше того, що ви зазвичай купуєте — і порівняйте різницю.

5. Невідповідність костюму и взуття 

Несоответствие костюма и обуви

Підбір туфель, які не підходять вашому вихідному костюму, повністю вбиває всі ваші зусилля виглядати презентабельно і стильно. На жаль, чоловіки дуже часто вибирають взуття відтінків, що не доповнюють їх одяг, наприклад, взуття коричневих відтінків і чорні брюки.

6. Рюкзаки і костюми 

Рюкзаки и костюмы

Якщо ви більше не студент і вам більше не потрібно носити за плечима кілька кілограмів книг і конспектів на день, то коштувати змінити рюкзак на зручний портфель або сумку.

На додаток до гардеробу, де вже напевно є блейзери, сорочки і повсякденні робочі костюми, необхідно прикупити парочку аксесуарів, серед яких обов’язково має бути шкіряна сумка. А рюкзак прибережіть для заміських прогулянок.

7. Бігові кросівки за межами спортивної зали 

Ношение беговых кроссовок за пределами спортзала

Взагалі, речі для активного способу життя не повинні ставати повсякденним одягом. Це правило особливо вірно, коли справа доходить до носіння бігових кросівок в середовищі, яка не має відношення до спорту і фітнесу.

8. Перебір із брендовими речами

Перебор с брендовыми вещами

Немає нічого поганого в тому, що ви любите брендові речі, але у всьому потрібно знати міру. Зрештою, одягаючись, ви прагнете виглядати як неймовірно красива версія самого себе, а не як ходяча реклама.

Інвестуйте в етикетки відомих виробників, щоб показати, що ви любите гарні тканини, якісне пошиття і стиль. Виставляючи на показ етикетки брендів ви показуєте, що більше стурбовані статусом або просто хочете похвалитися.

9. Погано поголене лице

Плохо выбритое лицо

Навіть самі сумлінні перукарі часом можуть ненавмисно залишити на обличчі клієнта незайманий ділянку волосся, що вже говорити про простих смертних, особливо, коли ті поспішають вранці на роботу.

Погано виголена фізіономія не додасть вам привабливості. Тому варто встановити дзеркало у ванній кімнаті під правильним кутом і інвестувати трохи грошей в гарну бритву.

10. Шкарпетки із сандалями

Носки с сандалиями

Вражаюче величезна кількість чоловіків по всьому світу продовжує наполегливо носити шкарпетки з сандалями, незважаючи на те, наскільки жахливі це виглядає.Цю жахливу помилку моди можна було б пробачити, якби це робилося з практичною метою.

Але логіка полягає в тому, що якщо на вулиці досить холодно, щоб носити шкарпетки, то вашим ногам буде затишніше у більш теплому закритому взутті, наприклад, в туфлях. А перебуваючи на пляжі, постійно витрушувати пісок із шкарпеток просто незручно.