Найвищі підбори у світі

Коли мова заходить про підбори, жоден чоловік або жінка не можуть залишитися байдужими. Високі підбори – це модно, і, схоже, з кожним роком вони стають все вище. Пройшли ті дні, коли висота каблука і шпильки була обмежена 4 – 5 дюймами. Зараз можна побачити дівчат на шестидюймових підборах, які спокійно на них переміщаються.

Жінки вважають, що виглядають стрункішими і сексуальнішими на підборах. Однак у світі, яким керує мода, іноді улюблене взуття може перетворитися на знаряддя тортур. Пропонуємо вашій увазі огляд до безглуздості величезних підборів, які отримали звання «найвищих у світі».

Леді Гага

497dd.jpg

Леді Гага любить шокувати публіку, з’являючись у взутті на неймовірно високих підборах або платформах, що нагадує пуанти. На її рахунку безліч пар взуття, що вражають уяву.

У тому числі закристалізовані каблуки, в яких вона з’явилася на церемонію вручення нагород Греммі 2010 року, а також 10-дюймове творіння від Alexander Mcqueen. Але найвищими підборами, які вона носила, є 24-дюймові. Королева епатажу здивувала фанатів, підібравши таке взуття на церемонію нагородження CFDA Fashion Awards.

Наомі Кемпбелл

e0a50.jpg

Любителька надзвичайно високих підборів вперше шокувала публіку в далекому 1999 році, з’явившись на 10-дюймовій платформі в туфлях з крокодилячої шкіри. Хто ж знав, що через 15 років таке взуття нікого не зможе здивувати і буде вважатися практично нормою.

Хайді Клум

9a648.jpg

Будинок високої моди, заснований Олександром Макквіном, є одним з найвідоміших в фешн-індустрії. Колекції завжди підкорюють серця покупців і дивують незвичайними дизайнерськими рішеннями. В тому числі, це стосується взуття.

Туфлі на 12-дюймовому каблуці продемонструвала Хайді Клум на Mcqueen Fall 2009 року. Екстремально високе взуття привернуло увагу публіки і увійшло в топ‑5 нашого огляду.

Тейлор Момсен

b3491.jpg

Тейлор Момсен відома багатьма речами. Вона завоювала популярність завдяки ролі в серіалі «Пліткарка». Тейлор стала підлітковою іконою моди і явно не збиралася на цьому зупинятися.

Актриса носила взуття на високих підборах, в тому числі прозорі туфлі з доларовими купюрами всередині. Цей образ якнайкраще підходив дівчині.

Найвищі підбори у світі

fcedc.jpg

Ми не можемо говорити про найвищі підбори, не згадуючи ті, які потрапили в Книгу рекордів Гіннеса. Звання найвищих підборів у світі було присвоєно 20-дюймовим черевикам на платформі, створеним індійським дизайнером Джеймсом Сіеміонгом. Чобітки з чорної і червоної шкіри зі вставками деніму, висотою 52 сантиметри, вже багато років займають передову позицію в списку.