Найпотворніші тенденції літньої моди 2015

Від комбінезонів до спортивних сандалій Teva — останні тенденції світу масової моди, ненависні по всій планеті, незалежно від того, наскільки комфортними вони є.Давайте подивимося правді в очі: не всі модні тренди однаково привабливі для широкої публіки. У міру того, як атмосфера поступово починає прогріватися, а весна показувати свою силу — варто ереглянути свою шафу і відкласти речі, які можливо і належать до найбільш популярних модних тенденцій, але є не в міру потворними.А поки подивіться список найбільш непопулярних модних тенденцій, які продовжують кружляти голови морально незміцнілим модникам у всьому світі.

1. Короткі шорти

3932d.jpg

Якими б не були привабливими ваші сідниці — зовсім не обов’язково показувати їх широкому загалу. Для вилазок в місто виберіть шорти для міста, які будуть надійно прикривати ваше м’яке місце.

2. Сумка-банан

5dfb9.jpg

Без сумніву комфортне пристосування. Багато модних марок, від Tory Burch до Asos, швидко наклепали ці кумедні сумочки для своїх останніх колекцій.

3. Джинси бойфренда

7f8a2.jpg

Ці джинси популярні серед жінок в основному через зручність носіння і мішкуватість. Але ось ваш приятель навряд чи буде від них у захваті.

4. Пулсайдери

40dc7.jpg

Масова модна тенденція літа минулого року: від взуття марки Birkenstocks до аналогічних творінь інших марок і навіть модних дизайнерів. Але погодьтеся: ці босоніжки досить таки потворні.

5. Комбінезон

6b359.jpg

Доросла версія традиційного одягу малюків навряд чи стане популярною серед модників, не дивлячись на те, що адепти високої моди і рядові дизайнери активно виробляють різні версії цього предмета одягу у своїх колекціях.

6. Шаровари

6ce8a.jpg

Можливо, це самі зручні штани, які ви коли-небудь носили, але визнаємо факт: висить промежину лестить нікому.

7. Шкарпетки и пантофлі

376b6.jpg

Ніщо так не видає туриста, як пара білих носок на ногах разом із капцями. Незважаючи на спроби зробити це модною тенденцією редактори відділу моди настійно рекомендують цього уникати.

8. Шкарпетки і сандалі

fb421.jpg

Шкарпетки з сандалями на підборах теж не стали виглядати більш стильними, не дивлячись на те, що багато дизайнери використовують таке поєднання на своїх модних показах.

9. Спортивнивні сандалі типу Teva 

f60ae.jpg

Як і вищезгадані сандалі Біркеншток сандалі «Тева» — це просто спортивне взуття і не більше того.