Названі найкращі та найгірші тканини для спекотної погоди

Літо завжди асоціюється зі спекотною погодою. Вибір одягу багато в чому впливає на те, наскільки погано ми себе почуваємо під час спеки, адже деякі тканини перешкоджають нормальному диханню шкіри.

Правильний вибір одягу значно полегшить боротьбу зі спекою. Британське видання Independent назвало найкращі та найгірші тканини для літнього періоду часу.

Чому варто віддавати перевагу

Бавовна

9ad02.jpg

Бавовна – найвідоміша з натуральних тканин, яка є м’якою і приємною для тіла та не подразнює шкіру. При цьому вона добре вбирає вологу і досить швидко сохне.

Легке плаття або брюки з бавовни – відмінний вибір в жарку погоду, так як матеріал дозволяє тілу охолоджуватися швидше.

Льон

1d72d.jpg

Льон найбільш гарний у спеку. Він вбирає вологу і стійкий до сонячних променів. Також матеріал не прилипає до тіла, що полегшує носку лляного одягу в літній період.

Шовк

69ead.jpg

Натуральний шовк – відмінний варіант для спекотної погоди. Він довго залишається прохолодним до тіла, так як погано проводить тепло. Шовк швидко вбирає вологу і дарує відчуття прохолоди спекотним літом.

Однак ця тканина вважається благородною і дорогою, тому підходить для урочистих заходів і виходів «у світ».

Джерсі (трикотаж)

33f97.jpg

Джерсі – різновид трикотажу, який виготовляють із суміші вовни, бавовни і синтетичних волокон. Додатковою перевагою матеріалу є еластичність і здатність розтягуватися.

Непридатні для носіння в літній період тканини

Джинсова тканина

c5793.jpg

Хоча ми часто можемо побачити джинсовий одяг на людях в літній період, він зовсім не підходить для цієї пори року. Матеріал погано пропускає повітря і є важким.

Поліестер

9eaa7.jpg

Кажуть, що коли в США вперше був завезений поліестер, його описували як «чудо-волокно, яке можна носити протягом 68 днів поспіль без прасування і все ще виглядати презентабельно».

Матеріал дійсно хороший і коштує відносно дешево, але при цьому він не вбирає вологу. Тому в жарку погоду слід уникати одягу з поліестеру.

Фліс

8156c.jpg

Фліс слід уникати в спеку, так як матеріал погано вбирає вологу і зберігає тепло.

Нейлон

03fa2.jpg

Нейлон – синтетичний матеріал, який став популярним в 1940 році, коли жіночі панчохи (інакше відомі як «нейлони») стали продаватися по всій Америці.

Нейлон зберігає тепло, тому вважається не найкращим вибором в літню пору. Він активно використовується для виготовлення спортивного одягу, який не пропускає жар людського тіла. Під час тренувань тоді виділяється більше поту, і активізуються процеси спалювання жирів.