Топ-5 мобільних розчарувань 2008 року

Багато які з цьогорічних прем’єр мобільних телефонів спричинили справжній фурор. Їхнього виходу чекали, ними хвалилися друзям і знайомим, їх недбало діставали перед клієнтами – «щоб порадитися з колегами».

Проте не всі розрекламовані телефони варті уваги та грошей, витрачених на новинку. Спочатку вони здаються надзвичайними і дуже функціональними, проте на ділі виявляється, що обіцяні функції та можливості були обманом.

Сайт wired.com поділився власними враженням від цьогорічних прем’єр гаджетів, уклавши рейтинг п’яти найбільших розчарувань від мобільних телефонів у 2008 році.

Топ‑5 мобільних розчарувань 2008 року (wired.com)

iPhone 3G1. iPhone 3G Поява нового смартфона від Apple викликала неабиякий суспільний резонанс, проте, як виявилось, не варто було приділяти стільки уваги «телефону нового покоління». Реальність виявилася більш прозаїчною, ніж обіцяли. Звичайно, інтерфейс телефона виглядає приголомшливо. Проте у країнах, де iPhone продається, вишикувались довжелезні черги. Про країни, де гаджет не продається, і говорити нічого – там люди згадали усіх близьких і далеких знайомих за кордоном. Багато мороки з активацією, нефункціональність, батарея, котра розрядилась іще до того, як користувачі встигли роздивитись телефон – це ті мінуси, які могли не засмутити лише найвідданіших прихильників бренду Apple.

2. Google G1Google G1 Земля повнилась чутками про унікальний смартфон задовго до його фактичного виходу на ринок. Коли інформація про нове дітище HTC, Google і T‑Mobile була підтверджена офіційно, покупці, журналісти й конкуренти стрімголов кинулись до виставкових залів, аби на власні очі побачити гаджет. На зміну хвилюючому очікуванню прийшло відчуття розчарування: інтерфейс не вражає, немає обіцяних додаткових програм і софту Microsoft Office.

Palm Treo PRO3. Palm Treo PRO Новий комунікатор від Palm – не найгірший дивайс цього року. Як і всі Treo –телефони, Palm Treo PRO має QWERTY-клавіатуру, можливість працювати в 3G-мережі, вбудовані модулі Wi-Fi, Bluetooth та GPS. Але Palm Treo PRO має і вади, наприклад, жахливий сенсорний екран, який одним лише виглядом псує загальний дизайн моделі.

Motorola Z104. Motorola Z10 Останній телефон від бренду Motorola вражає не лише своїми музичними можливостями, але й жахливим дизайном. Як зазначають критики, «цим телефоном можна лякати дітей». Навіть такі переваги моделі, як камера, програвання кількох форматів музики й редагування відео не можуть виправдати невиразного вигляду телефона, ціна на який була встановлена на межі $500!

5. LG Dare 

LG Dare

Черговий клон iPhone 3G представила компанія LG. Телефон LG Dare має у своєму активі сенсорний дисплей, 3,2‑мегапіксельну камеру, повноцінний HTML-браузер, Bluetooth A2DP. Непоганий перелік, правда ж? А на ділі браузер працює жахливо, за додатковий софт потрібно платити і постійно його оновлювати, а користуватись гарним сенсорним дисплеєм майже неможливо.